Wpis z mikrobloga

#modameska #buty

Gdzie znajdę buty podobne do tych na zdjęciu? Chodzi głównie o to żeby nie miały "ciężkiej" podeszwy, nie miały żadnych dziwnych przeszyć. Środek wypchany polarem albo innym szajsem też niemile widziany, a suwak z boku to zbrodnia i niestety większość go ma. Te na zdjęciu to buty z Kazar, gdyby nie nubuk to już bym brał, ale szukam alternatyw z licowej skóry. W budżecie 350zł nie znalazłem nic.

pls halp...
qwertacz - #modameska #buty

Gdzie znajdę buty podobne do tych na zdjęciu? Chodzi g...

źródło: comment_b0Yp3KGgOMJme21PK50tgvOVroomHWYZ.jpg

Pobierz
  • 25
Sprawdź zarę. Parę dobrych lat temu kupiłem skórzane, prawie takie jak te że zdjęcia. Do tej pory je mam. Może mają podobny model.
@elmo141: Sprawdzałem zarę, są ładne, ale nubuk i suwak :/
W zarze królują teraz sztyblety.

Nie wiem czy to wina zdjęć, ale te buty z akardo wyglądają strasznie "plastikowo", ale dwie pary całkiem udane znalazłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwertacz: ja mam takie z zalando kost zkirvani,pasuja do twojego opisu. Płaciłem na promce napewno poniżej 300. Produkcja francuska, gorzej z dostępnością.
@qwertacz: o panie, takiego rozmiaru niestety nie mam. 44 na wydaniu, to będzie ze 29 cm..
do Twojego opisu najlepiej pasują wolverine 1000 mile, ale to już cena ponad 1k w polsce ;/ te moje w hui podobne, ale niestety numer zły..