Wpis z mikrobloga

Dziękuję, pan Major Nelson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś miesiąc temu liczyłem ile czasu po premierze Rise of the Tomb Raider wpadł do XGP i ile przyjdzie mi czekać na Shadow'a. Rise'a dodano po ok. półtora roku, więc Shadow powinien być na wiosnę 2020. A jest już :D
https://www.polygon.com/2019/2/5/18212329/xbox-game-pass-february-2019-games-release-dates
#xboxone #xgp #gry #tombraider
plastic11 - Dziękuję, pan Major Nelson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś miesiąc temu liczyłem ile c...

źródło: comment_RrLjSQbcRtjG3abdX1ehJ8Qp2hkmIi9X.jpg

Pobierz
  • 13
@plastic11: tak, tylko że ta gra najpierw była w pełnej cenie, a parę miesięcy później widzi się ją abonamencie - to raczej dziwna zagrywka. No i na PS4 (czyli platformie której sprzedano dwa razy więcej konsol) nie ma abonamentów.
@plastic11: Najwidoczniej gra totlanie sie nie sprzedala. Mozna zauwyzayc, ze do gamepassa gry trafiala wedy gdy przestaja na siebie zarabiac w bardziej dochodowych kanalach sprzedazy, tak to staraja sie cokolwiek jeszcze z tego wycisnac wrzucajac do passa
gra najpierw była w pełnej cenie, a parę miesięcy później widzi się ją abonamencie - to raczej dziwna zagrywka

@Eugeniusz_Zua: To dodawanie do abonamentu gier premierowych, kiedy na półce stoi kopia w pełnej cenie to już zupełne dziwactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jakimś cudem prawie 2 mln kopii FH4 znalazło swoich nabywców.

No i na PS4 (czyli platformie której sprzedano dwa razy więcej konsol) nie ma
lol forza to gra ms, exy przeciez sluza promocji platformy a nie zarabianiu na nich

@Eugeniusz_Zua: Square Enix też jest blisko z MS, pierwsze dwa Tomb Raidery były czasowym exclusive'm. Może bliska współpraca ma wpływ na szybkość dodania do abonamentu. Ale to ma niewiele wspólnego z tematem. Chodziło o to, że dodanie tytułu do XGP wcale nie oznacza, że ten ten się nie sprzedaje. Nowy kanał dystrybucji, ot co.
Sorry, wyżej
Nie rozumiem. To znaczy, że brak abonamentu na PS4 jest jego zaletą? Że jak ktoś robi coś inaczej niż lider sprzedaży to znaczy, że robi to źle?


@plastic11: nie, to oznacza że już się nie sprzedaje tradycyjnie skoro trza to po abonamentach pchać.
@plastic11: Tylko Rise było czasowym exem i to krótkim, po kilku miesiacach gra była juz na pc. No i chyba shadow sie nie sprzedaje zbyt dobrze skoro bardzo szybko poleciał z cena. Za dodatkowy kanal to by mozna to bylo uznac w przypadku indyków, ale nie gdy mowa o potencjalnym hicie AAA. Anyway teraz pozostaje mi tylko czekanie na promke na passa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko Rise było czasowym exem

@Eugeniusz_Zua: Racja, mój błąd. Zmyliła mnie wersja na starą generację, wydawało mi się, że TR2013 nie wyszła na PS3 a dopiero na PS4.
Anyway, powodzenia w polowaniu na promocję, mi się udało wyrwać na rok do przodu na 170 zl :)
@Eugeniusz_Zua: Najwięcej zarabiają na kopiach w cenie premierowej, skoro kto miał za tyle kupić kupił, cena już musiała spadać, to wrzucenie w abonament może przynieść lepsze wyniki przy premierze następnej gry z uniwersum, tak mi się to widzi