Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego, ale w grze My Summer Car odczuwam taki swojski klimat, chociaż akcja gry dzieje się w Finlandii. Gra jest tworzona przez Finów, więc można założyć że klimat jest autentyczny, a jeżeli tak jest, to muszę przyznać, Finlandia jest dziwnie podobna do Polski.

#gry #pcmasterrace #mysummercar #finlandia #polska
supra107 - Nie wiem dlaczego, ale w grze My Summer Car odczuwam taki swojski klimat, ...

źródło: comment_js9OZfCHGPwxV2OpEK4cDGYg321DAavK.jpg

Pobierz
  • 5
Polska i Finlandia są w pierwszej czwórce krajów o największym zainteresowaniu rajdami WRC.
W latach 90 mieli kryzys i była bieda,nie wiem czy aż taka jak u nas ale podobno było kiepsko.Najpierw mieli jakiś kryzys bankowy/finansowy a potem upadł ZSRR z którym współpracowali (Finlandyzacja na Wikipedii).Mają największy problem z alkoholizmem na świecie.Odzyskali niepodległość jakoś po I wojnie światowej bo wcześniej byli pod zaborami (Szwedzkim i Rosyjskim) i to chyba przez jakieś 100
PawelW124 - Polska i Finlandia są w pierwszej czwórce krajów o największym zaintereso...
@supra107: za mało kompanów by nazwać grę swojską. jest typowo fińska, gdzie najbliższy sąsiad mieszka kilometr dalej, twoi rówieśnicy cię nienawidzą, twój wuj to alkoholik, a ludzie w okolicy znają cię jako ten dziwny typ od szamba. Czuje się w tej grze zbyt wyobcowany by nazwać to swojskim klimatem, pamiętam jak w jedne wakacje kumpel rozkładał swoje punto na czynniki pierwsze na swoim placu ( ͡° ͜ʖ ͡°