Wpis z mikrobloga

W Bielsku- Białej na ulicy Karpackiej, w okolicach nr 97 znajduje się dziwny dom (pic. rel.).

Dom nie ma nr, ma pełno kamer, drut kolczasty od strony lasu, kraty w oknach, zawsze pełen samochodów parking, a na google mapach uchwycono, jak ktoś wystawił przez okno jakąś antenę.

Jakiś czas temu mojego dziadka strasznie interesowało co tam jest, i po zadzwonieniu do furtki, został w ostrych słowach wyproszony.

Co to może być? Stacja nasłuchowa służb?

P.S. nie mam zamiaru popełnić samobójstwa, nigdy nie ściągałem materiałów pedofilskich i jestem dobrego zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bielskobiala #csiwykop #zagadka #sluzbyspecjalne #kiciochpyta
CzlowiekMagnetowid - W Bielsku- Białej na ulicy Karpackiej, w okolicach nr 97 znajduj...

źródło: comment_PGgu1BkaQSjXM3GjsoR2MIbWU4wGga5a.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: Jutro wstań wcześniej niż zwykle, w okolicach piątej, ogarnij poranną toaletę, wypij kawkę i zjedz dobre śniadanie. Przyda się na ciężki dzień. Panowie ze służb nie lubią zdjęć w internecie i nie pracują 8-16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Szczecinie też jest podobny budynek bez zadnych oznaczeń itp.Kiedys postawiłem pod nim samochód bo akurat tylko tam było miejsce a chciałem na 5min i zanim wysiadlem i odszedlem na 2metry to stal koło mnie smutny Pan i kazał #!$%@? z tym samochodem.Okazalo się że to budynek ABW


@Prokurator1990: Jak na Kochanowskiego to masz tam wielką czerwoną tablicę, że to ABW xD.
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz