Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jakbyś zareagowali jakby wasza partnerka wam się oświadczyła? Kilkuletni zwiazek, z dzieckiem i wspólnymi planami, ale jakoś niebieski nie może zdobyć się na oświadczyny, a ślub kiedy tam. A ja nie mam ochoty czekać na "kiedyś tam"
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow "logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 35
  • Odpowiedz
Kilkuletni zwiazek, z dzieckiem i wspólnymi planami


@AnonimoweMirkoWyznania: Po co wam ślub jak macie dziecko? Już bardziej nic was razem nie sklei.

Gadałaś z nim? Może wcale nie czuje potrzeby się hajtać. Swoją drogą, to czemu masz na to takie ciśnienie? Mam nadzieje, że nie tylko po to żeby przeżyć swój princess moment.

Ogólnie to byłbym niezadowolony gdyby partnerka mi się oświadczyła, bo musiałbym jej odmówić.

A zakładając, że chciałbym się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli go kochasz i jesteś pewna to nic złego. Lecz nie rób mi tego, wiesz jak to wpłynie na mężczyznę, będzie miał wyrzuty do końca życia. Dawaj mu jakieś podprogowe znaki, tak aby zrozumiał że to już ten czas. Że Ty tego chcesz. Na pewno zrozumie po kilku sytuacjach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania już chyba za późno na takie podchody xd powiedz mu wprost, że lepiej byś się czuła gdybyście byli małżeństwem i czy ma zamiar ci się oświadczyć? Trzeba było dziecku swoje nazwisko dac, a nie jego to może by mu coś zaswitało. :p
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli czujesz taką potrzebe to to zrób.

@nowywinternetach: Kisne z takich osób jak Ty :D. "bo sam doskonale wiem kiedy jest moment na ślub" - według Ciebie kiedy mężczyzna się oświadcza to on wie kiedy jest odpowiedni moment na ślub i wcale nie jest to z jego strony naciskanie na ślub, ale kiedy już kobieta się oświadcza to już ona ma ciśnienie na ślub :D
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Dlaczego mnie atakujesz i obrażasz? Takim zachowaniem pokazujesz jaką jesteś osobą, jak łatwo wyprowadzić Cie z równowagi zwykłym wpisem i że nie potrafisz trzymać emocji na wodzy i brak Ci kultury.
Na pewno twoi rodzice są "dumni" z Ciebie kiedy wyzywasz mnie, że jestem półmózgiem, że jestem żenująca, itp. Gratulacje.
  • Odpowiedz
haha typie to nie lata piecdziesiate zeby wygadywac takie dyrdymaly.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co obecny rok ma wspólnego ze zwyczajami zakorzenionymi pierwotnie w ludzkiej biologii. Poza tym niezależnie od Twoich poglądów na ten temat zapewniam Cie, że większość mężczyzn (nie tylko u nas) nie życzy sobie oświadczyn od kobiety w jakiejkolwiek formie, a gdyby przyjąć jako tę formę np. klękanie z pierścionkiem przed facetem, to zakrawa to wręcz wśród nas na
  • Odpowiedz