Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirki jeszcze dwa tygodnie temu nie uwierzyłbym w jakieś czakry itd.(tzn i tak nie wierzę że to coś nadnaturalnego, po prostu nasza nadświadomość w taki sposób chce się z nami porozumieć) nawet nic o tym nie wiedziałem, ale spróbowałem medytacji pod wpływem mariuhuany i okazuje się że pootwierałem czakry 3-7, wszystko zajebiście, fajnie było, szczególnie przy otwieraniu siódmej. I dwa dni później jak podczas medytacji czułem jak mi z dłoni wylatują jakieś promienie energii. Ale później przeczytałem że otworzenie tych wyższych czakr bez otwierania pierwszej i drugiej jest niebezpieczne. Nie mam w tym doświadczenia ani wiedzy, ktoś z was wie może coś o tym? Albo znacie jakieś zaufane źródła?
Btw na samej medytacji też się nie znam, skupiam się na oddechu i elo, a otwieranie czakr zaczęło się już po kilku oddechach, jak otwierałem czakrę serca to towarzyszył temu taki ból że wytrzymałem kilka minut, tętno miałem 113 i cały się spociłem...
#medytacja
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tler: z ziołem medytowałem tylko 3 razy, i to po niewielkich ilościach, 2-3 buszki, nigdy nie paliłem zioła rekreacyjnie bo mi się nie podobała faza, ostatnio zapaliłem jedynie w celach sprawdzenia jak wygląda medytacja. Ale po ostatnim razie zrozumiałem dlaczego nie powinienem więcej tego robić. Ostatnio nie mam wcale ochoty na jakiekolwiek używki.