Wpis z mikrobloga

Znajdę tu kogoś kto gra na co najmniej dwóch kontach połączonych z Google i ma Xiaomi? Chodzi mi o sklonowaną przez MIUI grę, tak by grać na podzielonym ekranie, ale by ta sklonowana miała dostęp do więcej niż jednego konta, jak na załączonym obrazku, by móc się na niej przełączać między nimi.

Obecnie niestety, gdy w sklonowanej się zaloguje na jedno konto Google, to już kolejnego nie mogę dodać. Nie wyskakuje mi menu ze zrzutu. Wiem, że jakoś można oszukać sklonowaną i dodać więcej kont, bo sam to niedawno zrobiłem na Redmi 4X, ale teraz kupiłem Mi 6 i za cholerę nie mogę tego powtórzyć ani sobie przypomnieć xD Kto wie jak to rozwiązać? Byle wyskoczyła ta lista z opcją "Dodaj konto" #pokemongo #xiaomi
poziomek90 - Znajdę tu kogoś kto gra na co najmniej dwóch kontach połączonych z Googl...

źródło: comment_Bi7AKNsT4xeiMt2XWkg1my9xlkFUBJJz.jpg

Pobierz
  • 12
@JcL: niestety nie o to mi chodzi. Chcę tylko już sklonowaną aplikację zmusić do tego, żeby logowała się do więcej niż jednego konta. Z jakiegoś dziwnego powodu ta niesklonowana tak może a ta po klonie już nie. Wiem, że można to zrobić, bo niedawno to jakoś sam obszedłem, ale nie zapisałem sobie jak to zrobić i teraz nie mogę tego powtórzyć. Może przez to, że próbuję na innym telefonie, nie wiem
@chinskiebajki: tak, Usługi Google Play, inaczej pogo się nie odpali, ale to nie to. Chodzi o to, że jak wchodzisz w Ustawienia>Sklonowane aplikacje>zębatka w prawym górnym rogu>Konta sklonowanych aplikacji i tam próbujesz dodać konto dla sklonowanej apki, to i tak dodaje się do tych normalnych, więc trzeba to oszukać. Wiem, że można to zrobić podczas logowania się przez Google w PoGo wymuszając w nim pojawienie się tej szarej listy z obrazka,
@Kummernis: to kolejne obejście :P tylko musiałbym wtedy do każdego konta PoGo (mam 4) tworzyć konto FB i też nie mam pewności czy wtedy sklonowana apka pozwoli mi na bezproblemowe przełączanie się między nimi
@poziomek90 jak będziesz miał jedno na Google a drugie na fb to pójdzie bez problemu na dzielonym. Ja tak mam na Mi5. Nigdy nie korzystałem z 2 kont google na pokach to nie wiem jakie jest rozwiazanie ale na pewno można poprzez ten fb obejść