Wpis z mikrobloga

Mam ten lek na kaszel od lekarza na "Th" chcesz powiedzieć że on jakoś na człowieka wpływa? Wybacz ja nie jestem w temacie narko, kruszysz go na proszek? :o
  • Odpowiedz
@Hue1070: nie ma
@bartkeeee: ja go mam z apteki a nie od lekarza, nic nie kruszę. No wpływa, metabolizuje się do morfiny, więc w dużych dawkach można się #!$%@?ć.
@Wypoks: bo jest przyjemna faza, ale już dawno nie ćpałem trama. I co z tego, że przeciwbólowe? Jakie to ma znaczenie?
  • Odpowiedz
politoksykomania


@Alkonauta: a skąd ty znasz takie trudne słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak sobie czytam te bzdury i zastanawiam się jak bardzo trzeba mieć wypaczony ogląd rzeczywistości żeby wymyślić taką definicję. Takie zachowania wynikają z potrzeby zmiany stanu świadomości, a nie zatrucia się.

Toksykomania – nadmierne, okresowe lub systematyczne przyjmowanie substancji działających szkodliwie na organizm człowieka. Ogólne określenie na zjawisko świadomego narażania własnego organizmu na szkodliwe
  • Odpowiedz
@Alkonauta: no to sobie przeczytaj co to niby jest. toksykomania to wymysł. osobom, które zażywają różne substancje psychoaktywne chodzi o to aby zmienić sposób funkcjonowania ich mózgu, a nie o to żeby się zatruć więc ta cała diagnoza już na poziomie teorii wtłaczanej do głów terapeutom i lekarzom na różnego rodzaju uczelniach medycznych zupełnie rozmija się z rzeczywistą przyczyną takiego zachowania. jak można coś zdiagnozować albo wyleczyć jak się nawet nie
  • Odpowiedz