Wpis z mikrobloga

Mirasy jest imba, dzisiaj mój różowy pasek dostał z rana sms'a, że ktoś chciał się zalogować na jej konto na instagramie, myśle bywa. Po chwili wysłała mi swoje dane do konta, żebym sprawdził, niby nic się nie stało ale pomyślałem sobie, że sprawdzę czy na fb ma te same dane. Okazało się, że tak.
Coś mnie podkusiło i wszedłem w jej rozmowy z psiapsiułkami i doznałem lekkiego szoku. Okazało się, że poznała jakiegoś dzbana co hehe #tvn #sport #youtube no i jest nim bardzo zauroczona, ostatnio powiedziała mi że idzie do klubu z koleżankami i to tylko na dwa drinki itd.
Z rozmów wynika, że raczej do niczego nie doszło ale chyba bardziej woli tego dzbaniusza.

Ratować czy dobijać.

#zwiazki #rozowepaski
  • 87
@kazimierz_wichura To Cię zdradza czy nie? Bo powinieneś widzieć, że każdemu się inni ludzie podobają. Człowiek musiałby być niewidomy żeby się nie odwrócić za piękną osobą. I to że ma się drugą połówkę, nie oznacza że nagle świat znika. Problem jest wtedy kiedy robisz wszystko żeby jednak zdradzić partnera. Albo kiedy grzebiesz w cudzych rzeczach. Także zostaw ją co by się nie działo, bo przynajmniej jedno z Was wyjdzie na tym lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gansevudei: XD obdarł z tożsamości, bo przeczytał jej wiadomości XDD
A to że ona obdarła go z godności latając za innym to już super

No i zaufała mu, a jak widać sama godna zaufania nie jest za grosz
@kazimierz_wichura jak to nie bait to tak:
jeżeli do niczego nie doszło to z nią o tym jak człowiek z człowiekiem pogadaj, powiedz jej prawdę, wypytaj. Nic tak dobrze nie działa w kontekście ludzkich relacji jak szczera rozmowa
@gansevudei: kolejna witaminka z wykopu, co broni #!$%@?, która trzymając jedną gałąź znalazła nowego bolca, którym jest "zauroczona". i pomijając twoje bronienie zwykłej szmaty, którą każda normalna osoba by potępiła, ale oczywiście dla witaminek to nic złego, to ten twój były wyciągnął "brudy" o których mu nie wspomniałaś. skąd wiesz że by chciał z tobą być, jakby o tym wiedział? no przeczytał pamiętnik i dowiedział się, że przykładowo obciągałaś nieznajomemu w
@gansevudei: debilem to nazwij co najwyżej siebie i swoje #!$%@? myślenie godne polskiej witaminki

#!$%@? z tym, w xxi #!$%@? się na konta, to kradzież życia i prywatności, pluję

locha łapie się drugiej gałęzi i szuka nowego bolca, typ byłby jak jeleń jeszcze przez wiele miesięcy, ale #!$%@? taki zły bo zalogował się RAZ na fejsa i przeczytał wiadomości. widać dla ciebie witaminko związek buduje się na robieniu w #!$%@? drugiej
@PrzegrywWykopek co masz na myśli nazywajac mnie "witaminka" bo chyba nie łapię tego przegrywo-slangu
wiadomosci nie są tajemnicą jeśli obie sterony są świadome jawności, nigdzie nie odniosłam się do jej zachowania, bo chyba nie ma o czym dyskutować jeżeli planuje zdradę, jedynie krytykuje opa bo on to przeczyta