Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lepiej wygląda wersja logo po lewej czy po prawej stronie?

odpowiedzi (64)

Kuuurwa, ja nie wiem jak ja mogłem nie chodzić na siłownię xD #mirkokoksy

Ogólnie nie udzielam się nigdy za dużo w internetach ale mam dobry humor i pomyślałem że napisze jakieś małe gówienko, może komuś też się zachce chodzić ¯\_(ツ)_/¯ no i trochę też #chwalesie i #pokazmorde

pokaż spoiler wiem że nie jestem jakiś turbo dojebany ale i tak ciesze się z tego co się do tej pory udało osiągnąć, a no i omijałem nogi bo byłem debilem, jak bym mógł cofnąć czas to bym robił za każdy razem

Nie przeciągając:

Pół roku temu:
    wzrost: 1,90
    waga: jakoś 75 kilo, nie pamiętam dokładnie
    morda: nie patrzyłem w lustro bez uczucia obrzydzenia
    plecy: dopiero teraz jak się przyjrzałem na zdjęciach to widać że już się zaczynały robić całkiem krzywe, od zawsze miałem zjebane
    samopoczucie: Zerwałem wtedy z dziewczyną po 3 latach i szukałem szczęścia na tinderze co przysporzyło mi tylko kompleksów i smutków, miewałem takie myśli że w sumie to wszystko mi jedno czy żyje czy nie, podobno to jakieś pierwsze objawy depresji
    Teraz:
    wzrost: pewnie coś lekko przybyło bo poprawiłem bardzo postawę
    waga: 84 kilo
    morda: jak dla mnie ogromna poprawa, mogę na siebie normalnie spojrzeć w lustrze, nie wiem jak do tego doszło ale trochę się chyba pozmieniało
    samopoczucie: kuuurwa, chyba nie muszę mówić :D, jest druga w nocy, wpierdalam sobie tortelini, cieszy mi się morda. Na co dzień też jestem szczęśliwy, nie mogę się doczekać lata, brak jakichkolwiek myśli o tym że nie warto żyć - generalnie ciesze się życiem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Na tinderze poziom trudności zdecydowanie spadł, ale i tak mocno położyłem na niego lachę bo zwyczajnie mi się z tym już teraz nie śpieszy.

Podsumowując - Na prawdę nie pamiętam kiedy byłem ostatni raz taki szczęśliwy przez tak długi okres czasu, czuje się świetnie, nie mam problemów z zagadaniem do obcych ludzi w barze (zarówno do kobiet jak i mężczyzn - takie zwykłe normickie pierdololo - swoją drogą bardzo mnie to zdziwiło jak się na tym przyłapałem bo zawsze byłem typem cichego gościa). Na treningi chodzi się przyjemnie. W sumie najśmieszniejszą zmianą jaką u siebie zauważyłem to treść niektórych snów xD, otóż tak jak kiedyś zdarzały się sny w których trzeba było stawiać czoła jakimś "łobuzom" z dzieciństwa (podstawówka, gimnazjum) to teraz miałem już kilka takich snów gdzie po prostu wstawałem do nich i mówiłem "napierdalamy się czy nie" (serio xD) a oni obsrywali porty i na tym kończyły się nieprzyjemności - ot taka ciekawostka na koniec.

Pozdrawiam serdecznie #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (99)

• odpowiedzi (16)