Wpis z mikrobloga

To zabawne ile nienawiści i pęknięć dupy może spowodować 15,5 kilo pieska. Zawsze się zastanawiam jak wyglądają te smutne istoty klepiące w swoje lepkie klawiatury jakieś dyrdymały o tym, jak najchętniej skrzywdziliby pieska ze zdjęcia, albo jaki ten piesek jest. Nie, właściwie to się nie zastanawiam, bo nie mam w zwyczaju żyć cudzym życiem, bo mam coś więcej niż wykop. Nie zamierzam się również tłumaczyć obcym ludziom z ich własnych urojeń i fobii, wy sobie zdajecie w ogóle sprawę z tego absurdu? ( _)
Bardzo się cieszę, że takie smutne przegrane ameby siedzą pozamykane w swoich piwnicach, przynajmniej dzięki temu na ulicy spotykam głównie życzliwych ludzi. Świat bez was jest piękniejszy.
Pozdrowienia od pieska
#pieseklenek #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #fotografia #canon #mojezdjecie i mimo wszystko #dziendobry
matra - To zabawne ile nienawiści i pęknięć dupy może spowodować 15,5 kilo pieska. Za...

źródło: comment_2qE0CwZGGFfWlcniYsjNisggd5MxiLLH.jpg

Pobierz
  • 83
@cruc: gryzie, żuje, liże, sra, sika, śpi, szczeka, kicha, biega, skacze - jak to pies.
@Krysztal: to i tak o 0,5kg za dużo w moim mniemaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fan_comy: niestety, troszkę się boi wody :P
@wihajsteer: na tym przecież polega internet i anonimowość wykopu, żeby sobie poszczekać zza monitora, prawda?
@pestis: na szczęście bez dzieci :P żarty żartami, niestety jedną z
@nama @NaSmyczy @nini @Zielony34 ile miłości daje 15kg pieska? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@robertx: nie jestem pewna czy istnieje druga rasa tak bardzo wpatrzona w człowieka i tak silnie emocjonalnie na niego nacechowana. Jej nie trzeba czasem nic więcej jak ręka drugiego człowieka (hehe ( ͡ ͜ʖ ͡) ), mam nadzieję, że rasa nie zrobi się bardziej popularna niż jest i nie
@matra: niebieski juz od jakiegos czasu chodzi i mówi, że chce staffika i koniec. Ja się zastanawiam czy na pewno dam radę ogarnąć takiego psa. Wiem ile miłości może dać 26kg (spałam Jule ( ͡° ʖ̯ ͡°)) dużo, bardzo.
niebieski juz od jakiegos czasu chodzi i mówi, że chce staffika i koniec


@NaSmyczy: co xD
No ja jestem daleka od polecania rasy, ale z wielu względów. Niemniej jeśli ktoś jest aktywny, emocjonalnie stabilny, nie jest niedojrzałym lekkoduchem, jest mocno nastawiony na współpracę z psem, a do tego ma świadomość, że SBT to oprócz terriera bull, który niekoniecznie musi tolerować całym psem inne psy, no to super wybór. Propsuję ( ͡
@matra: ja mam trochę dość krzywych spojrzeń ludzi i tekstów "proszę trzymać tego psa, bo ja się boję". Na ulicach zdarzają się rzadko, ale jednak nadal. Ze staffikiem na pewno byłoby mniej takich sytuacji, ale jedna wciąż.
@robertx: bubuś ma często cztery, to sobie pomyśl (σ ͜ʖσ)
@NaSmyczy: ten pies były dzieckiem Juli w nieskończoność. Słyszałabyś, że to AMstaffik, wieczne szczenię amstaffa, wyrośnie z niego bydlę, będzie wielki (albo 'urośnie jeszcze?'), #!$%@? Ci kiedyś rękę ( ) wiele można się przy staffiku nasłuchać, ja też czasem spotykam się z pogardliwymi spojrzeniami, kiedy młoda była
@matra: usuwanie się z niesmakiem - to jest cudowne. I do tego jeszcze takie pogardliwe spojrzenie.

No właśnie wiem, że to wulkany energii i rozsadzają je emocje i zastanawiam się czy na pewno to ogarnę
@NaSmyczy: ja od 1,5 roku się staram. Rzecz w tym, że ja również jestem bardzo emocjonalna, a to ma jakiś wpływ na nią. Drugą kwestią jest to, że mała ma problemy hormonalne, przez co często bywa nabuzowana, będzie cięta, jak dobrze pójdzie, niebawem ( ͡° ʖ̯ ͡°) W teorii bardziej spokojne są SBT o eksterierze bulla, na pewno nie poleciłabym hodowli rozmnażających psy sportowe, jeśli ktoś szuka
@matra: spokojnie, kiedy moi rodzice kupili staffika, a miałam wtedy 3 lata, to się nasłuchali od rodziny i znajomych jacy są nieodpowiedzialni, bo jak pies zostanie ze mną sam, to mnie zagryzie. przestali gadać 13 lat później, gdy pieskowi się zmarło, a ja jedyne psie ugryzienia, jakie zaliczyłam to od dwóch kundli. trzeba być twardym i nie dać się złamać. ;)
@rybiksystemowy: przeskoczyłam na SBT z pragmatyzmu i naiwności ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie - pierwszy raz zetknęłam się z tą rasą w 2012 roku na jednej z wystaw. Pies przefajny, energiczny, bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, strasznie przytulaśny. I taki był każdy SBT, którego spotykałam. Z psów, o których myślałam, że są brzydką kopią asta i nie wiedziałam co ludzie w nich widzą, nagle
ile miłości daje 15kg pieska? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@matra: ja to Ci mogę powiedzieć ile miłości daje 50 kg pieska ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet 2 x 50
Ja mam znowu na odwrót, bo bracia bernolec tacy słodcy, tacy misiowaci, w reklamach są i na opakowaniach shit karmy w markecie więc na bank chcą żeby każdy obcy wyskakiwał do nich z