Wpis z mikrobloga

Ale wczoraj mnie mój synek lvl 5 zaskoczył. Babcia ma na ścianie reprodukcję obrazu Nocna Straż Rembrandta. Młody zobaczył i pokazuje na kolesia w tym żółto - złotym kitlu i mówi "Wiesz tato, że ja kiedyś tak wyglądałem? Jeszcze zanim się urodziłem to pamiętam." Nie wiem czy to taka ściema z jego strony, ale aż mnie ciary przeszły. Sam nie wiem co o tym myśleć. On raczej koneserem sztuki nie jest i nie reaguje tak na inne obrazy. Ten go jednak jakoś zainteresował. Może #reinkarnacja faktycznie istnieje.

#creepy #coolstory
hajs86 - Ale wczoraj mnie mój synek lvl 5 zaskoczył. Babcia ma na ścianie reprodukcję...

źródło: comment_1FJpHbAjH8HiWgYu0KmqAn9ICjuv4Jux.jpg

Pobierz
  • 7
@wojtulas: Pewnie tak, bo wyobraźnię to on ma niezłą. Ale strasznie dziwne uczucie. Chciałem go jeszcze wypytać o jakieś szczegóły ale już mi nic więcej nie powiedział.
Nie wiem czy to taka ściema z jego strony, ale aż mnie ciary przeszły. Sam nie wiem co o tym myśleć. On raczej koneserem sztuki nie jest i nie reaguje tak na inne obrazy. Ten go jednak jakoś zainteresował. Może #reinkarnacja faktycznie istnieje.


@hajs86:

Istnieje i to ewidentnie dla mnie osobiście dowodem na to są sny prorocze których kilka doświadczyłem. Pewne zapytasz co ma to z tym wspólnego sen proroczy? Weś