Wpis z mikrobloga

Z czystej ciekawości szybka ankieta. Jak przeciętni kibice w europie wspierają ligę. Nie liczę pakietu canal+ gdzie NBA jest raczej małym dodatkiem. Sam zagłosuje później żeby być anonimowym
1.Mam wykupionego League passa i przynajmniej raz w życiu kupiłem gadżet związany z NBA
2.Mam wykupionego League Passa i NIGDY w życiu nie wydałem złotówki na gadżety związane z NBA
3.Nigdy nie wykupiłem pakietu League Pass i nigdy w życiu nie wydałem złotówki na gadżety związane z NBA
4.Nigdy nie wykupiłem pakietu League Pass i przynajmniej raz w życiu kupiłem gadżet związany z NBA
#nba #nbaankieta

Jak/Czy wspierasz NBA

  • 1 11.5% (11)
  • 2 6.3% (6)
  • 3 35.4% (34)
  • 4 46.9% (45)

Oddanych głosów: 96

  • 9
  • Odpowiedz
@drylownicadomalin: Tak o to mi chodziło ale nie spałem odespałem jeszcze nocki i jestem zawieszony trochę, a pewnie jakbym poszedł teraz spać to bym zapomniał o tej ankecie. Plus za czujność. Mam nadzieje, że każdy się domyśli
  • Odpowiedz
@Jrv20: no pakiet Canal+ Select w UPC jest za 49 pln miesięcznie, tam są też kanały filmowe, ale z roku na rok coraz bardziej ssą. Piłki nożnej nie lobię za bardzo, więc nie wiem jakie ligi tam są, ale jest NBA, Ekstraliga Żużlowa i SGP i w zasadzie tylko po to trzymam ten pakiet. NBA jest więcej niż mecz tygodniowo, info z ich strony, po tym jak podpisali nową umowę na
  • Odpowiedz