Wpis z mikrobloga

Siema, witam się z wami po raz drugi. Od ostatniego posta jestem 3 raz w lumpie. Dzisiaj za 5 zł wyrwałem kurtkę ze zdjęcia. Śmiało mogę powiedzieć, ze status retro. Stan kozacki jak na swoje lata. Oprócz tego polar i kurtka The North Face za łącznie 6 zł, ale zdjęcie wrzucę jak wypiorę. Pragnę was zaprosić na mojego instagrama (hyh, nie bić - nie wiem gdzie to wrzucać, a instargram wydaje się najrozsądniejszy) na którego głównie będę wrzucał outfity z lumpa: slawekkk_ Oczywiście tutaj tez będę coś wrzucał, bez obaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) #perelkizlumpeksu #lumpeks #ciucholand #secondhand #modameska
Puffin04 - Siema, witam się z wami po raz drugi. Od ostatniego posta jestem 3 raz w l...

źródło: comment_JXyjyOXX5zkfEn1H8viazKEudBxDdwo7.jpg

Pobierz
  • 12
@lastro: na podlasiu to noszą ortaliony, mówię o dużych miastach, co prawda to jest trochę odważny ubiór zważywszy na kojarzenie się z patologią czy czymś zbliżonym, ale jednak wjedzie to na pełnej niedługo i będzie znowu 'normalka'..
różowe pozwalają sobie na takie ekstrawagancje, bo jednak one mogą więcej kombinować w tym aspekcie i nikt raczej złego słowa nie powie