Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To nie bait, potrzebuję pokierowania, jak postępować z młodszym pokoleniem xD

Mam 34 lata, ostatnio na tinderze natknąłem się na 18-latkę. Typ wyzywającej małolaty, świadomej swojego ciała i tego jak działa na facetów. Dla jaj przesunąłem w prawo, sparowało nas, coś zaczęliśmy gadać, nawet okazało się, że jest niegłupia, fajnie pisze, sama inicjuje rozmowę, itp.
Przeszliśmy na whatsappa no i hm, zaczęła mi swoje zdjęcia wysyłać. I nie za bardzo wiem jak się zachować, nie wiem jaka jest konwencja prowadzenia takich rozmów przez pokolenie snapchata.
Np. wysyła mi rano, że w autobusie jest, no to ok, rozumiem że to taka wymiana info co kto robi, to jej wysyłam zdjęcia z biura. Wysyła mi fotkę z kawiarni, to ja odpowiadam czymśtam, itp.
Ale co robić, jak zaczęła mi nudesy wysyłać? xD Mam odpowiedzieć tym samym? Męskie ciało dla kobiet jest tak samo atrakcyjne na zdjęciach jak kobiece dla facetów?

Tylko że ja nie mam rozbudowanej klaty i kaloryfera na brzuchu xD. Tzn wyglądam w miarę ok na żywo, nie mam żadnych kompleksów, no ale na zdjęciach to nie robi wrażenia. Co mam jej słać, jak się napinam przed lustrem? Zdjęcie majtek, pod którymi rysuje się kształt beniza? Kisnę z samego siebie jak pomyślę co ja w ogóle rozkminiam, ale w sumie chciałbym się trochę jeszcze pobawić tą sytuacją, bo jesteśmy z innych miast i spotkamy się dopiero jak ona tu przyjedzie.

Na razie nie wysyłam nic, a na zdjęcia odpowiadam luźnymi komplementami, nic spermiarskiego. Ona się nie dopomina jakoś mocno o rewanż, choć raz napomknęła, więc jeśli ktoś ma doświadczenie w takich akcjach to podpowiedzcie plz co robić.
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #sendnudes #sexting

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
coraz czesciej dochodze do wniosku, ze zdradzani faceci sa sami sobie winni. Rzucacie sie na sucze lampucery, ktorych nawet nie potraficie obslugiwac, bo jestescie tak olsnieni ich bimbalkami, ze zapominacie kto tu ma jaja w spodniach. Co moze sie stac. No co.


@orzeszkowakrolowa: Ale on przecież z nią nie chce tworzyć związku, więc i nie zostanie przez nią zdradzony. ;) Poza tym szczegółem to masz oczywiście racje. Jak ktoś gra w
@AnonimoweMirkoWyznania: skomplementuj, zażartuj zaczepnie ale w dobrym tonie, możesz ją trochę podpuszczać na "więcej" jeśli Ciebie albo ją to kręci. Nie jesteś zobligowany do wysyłania czegokolwiek. Jak będzie coś konkretnego chciała żebyś jej wysłał to bardziej bezpośrednio Ci o tym powie - a wówczas masz miejsce do zaczepienia, że zobaczy na żywo jak nie chcesz nic wysyłać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)