Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
@Goodie_pl: kurde, walentynki z konsolą były by w pytę, i tak pewnie je spędzę z kumplem pijąc i patrząc na te wszystkie pary i zajęte na full restauracje, a takto byśmy sobie pograli w tekkena przy pizzy mrożonej z biedry i kolom. Z drugiej strony może kogoś jutro poznam XD ale nawet jeśli bym poznał to fajniej było by zaprosić nowa koleżankę na wieczor gier niż łazić po mieście w taka
@Goodie_pl: no nie wiem dlaczego, dziewczyna mnie nie dawno rzuciła, miło by było spędzić te walentynki z kimś (czymś) kto cie nie zostawi i uszczęśliwi XD
no i fun fact - moje szczescie jest takie ze na walentynki akurat NIGDY nie mam różowej, to swieto to jakies fatum dla mnie XD