Wpis z mikrobloga

#factorio Przeszedłem przed chwilą tutorial "First steps". Nie powiem, zaciekawiło mnie to factorio i to bardzo, ale w sumie jakoś za wiele to mi to wprowadzenie nie wytłumaczyło xD. Co polecacie teraz, grać tę kampanię "New hope", czy od razu tworzyć nową grę i lecieć jak popadnie? Nie ukrywam, jestem bardziej humanistą, więc przydałoby się coś, co mnie w pewien sposób dość szczegółowo przeprowadzi przez jakieś podstawy i rzeczy średnio-zaawansowane.
  • 6
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Mam kilkaset godzin nabite w Factorio i tylko raz odpaliłem kampanię jak pokazywałem ojcu tą grę. Może i jest tam coś fajnego, ale "nowa gra" to tryb idealny dla tej gry - po prostu piaskownica do swoich pomysłów na fabrykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo wejdź na jakiś serwer multiplayer i poobserwuj co ludzie robią.
@wsciekly_klapek_zawadiaka: steam twierdzi ze na factorio mam jakies 200h...
tylko ze nigdy nie skonczylem bo zawsze na jakims etapie gry nachodzi mnie "a to moglem zrobic lepiej i wydajniej" i od nowa :) nie zlicze ile razy zaczynalem...a nadal nie nudzi - kampanii nie odpalalem jeszcze wogole :P
dopoki nie bede usatysfakcjonowany z tego jak rozwinalem gre (i nie chodzi o to jak daleko zaszedlem tylko jak dobrze logistycznie zrobilem) kampanii