Czy was tez irytuje jak na samym początku sojusznicy z waszego teamu jada szybko zginac i przenosza sie na inny sektor a ty zostajesz w 5 osób? Przeciez to gwalt jest a sektor na ktory sie przenieśli zostaje zdominowany ze przeciwnik ginie nawet za linia spawnu. Przeciez takie zachowanie jest beznadziejne i zauwazylem ze bitwy szybko sie koncza a i nie idzie wbić poziomu wysokiego. #worldoftanks #wot
  • 4
@normalny_swir: Jest lepsza sytuacja - właśnie wdupiam tak czwartą bitwę pod rząd, bo mam cholernego pecha:
- Obrońcy się bunkrują i wpadają w pętlę respawnu, więc w rezultacie każda strefa jest permanentnie 2-3 graczy mniej, bo albo czekają na respawn, albo czekają na odblokowanie kilka minut.
- Atakujący niszczą obrońców tak szybko, że ci wpadają w taką samą pętlę i sytuacja się powtarza, tylko w drugą stronę.

I, kurfa, czwarty raz
@Marcowy_Kot niby jak? Załóżmy ze sie bronimy na b i dostajemy wciry ze przeciwnik jest pod dzialami, C jest zdominowane przez obroncow i a se jakos radzi nie moge sie zrespic na b i atakowac od tylu c bo b juz zostalo zdobyte, zostalo mi sie respic za miastem i jechac przez cała mape co zajmke mi cene sekundy albo i nawet minuty. Ogolnie sa takie bitwy ze wlasnie ludzie przenosza sie