Wpis z mikrobloga

ale wysyp BIEDAKÓW się zrobił po blokadzie blokady reklam na Youtube. Już kwik bo trzeba zapłacić. Nie rozumiem. Nie stać was na:
26 zł za youtube
29 zł za netflix
20 zł za spotify
30 zł za hbo
38 zł za disney
45 zł za facebooka
11 zł za amazon prime?

przecież to tylko 200 złotych na miesiąc, ledwie 2 razy więcej niż płacicie za internet. To tylko 2400 złotych rocznie!

zmień pracę, weź kredyt człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie na poziomie płacą jeszcze:
PlayStation Plus Premium: 70 zł
Kawonament w żabce: 50 zł
Theromix: 17zł
Abonament RTV: 27,30 zł
Yanosik: 10 zł
Microsoft Personal 365: 30zł
CDA premium: 24 zł
łącznie: zaledwie 228,3 zł
łącznie z górą: jakieś śmieszne 427,3 złotych. Dla #programista15k to będzie przecież zupełnie nieodczuwalne.
  • 116
@FOTEL: no ja myślę że jeszcze

tools:

abonament antywirus
abonament na microsoftword
abonament na corela żeby se coś graficznie przeklikać z zyskiem z posiadania komputera
abonament na programy czyszczące pc z syfu + up date sterowników

entertainment:

20$~~50$ per gra miesięcznie
abonament na przyjemności
abonament genshin
abonament tower of fantasy
abonament star rail
abonament league of legends
abonament sims5 (wychodzą w tym roku)
abonament minecraft
@FOTEL ale jest jakiś przymus korzystać z tych rzeczy? To jest jakiś nabyte prawo że każdemu się ma należeć dostęp do tych rzeczy za darmo, to jest jakiś podstawowe prawo człowieka i jest niezbędne do życia czy o co właściwie chodzi? Za wodę i prąd też musisz płacić a jest to niewymiernie bardziej niezbędne dzisiaj do życia a tobie durny yt przeszkadza xD
@FOTEL: nie pamiętam kiedy oglądałem YT na komputerze ostatnio. Zazwyczaj ogladam na telefonie. A tam mam apke która wycisza reklamy i automatycznie je wyłącza po upływie czasu. Ale czasami denerwujące sa te 15 sekundowe reklamy co nie da się ich wyłączyć a mogą się załadować 2 pod rząd.