Wpis z mikrobloga

#ownboard #deskorolka #longboard #pojazdyelektryczne

Chce za miesiąc kupić ownboarda (W1S + 6.0 Ah). Z czego wiem ta decha w naszym kraju jest dość popularna. Czy jest tu ktoś z mirków kto zamawiał od nich deskę i powie mi jak to może być u nas z VATem? W końcu to idzie z Chin do warehouse w Holandii a następnie stamtąd do Polski - głównie stąd to pytanie bo niby przyjdzie do mnie z UE ale jednak nie xD

btw. wyszło ostatnio coś godnego uwagi do ~2k pln? Czy ownboard nadal najlepszy?
  • 37
@anheli: w sensie nie elektrycznym? Zastanawiałem się nad nim jako pierwszy ale pomyślałem, że wole elektryka. Pan Klawiatur mnie przekonał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@McJack: Ok, jeszcze dziś do nich napiszę.
Jak powiedzą, że nie to może nad Wowgo pomyślę.
@MemoryStick: Też właśnie chce kupić ownboard'a. Dołączyłem sobie do fan page o deskorolkach elektrycznych na FB i ludzie piszą, że zamówili na początku lutego i dalej nawet nie mają shipping info. Także zaczynam się zastanawiać :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MemoryStick: te deski za 500$ są bardzo podobne do siebie i cZytalem trochę artykułów w których wprost pisali zeby brać ta która przyjdzie szybciej bo czy to będzie ownboard wowgo czy backfire to bez różnicy. Ja zapłaciłem 1750 za deskę z 2parqmi zapasowych obręczy 2 kontrolerami i powiększona bateria
@MemoryStick: ja niestety nie pomogę. Z mojej strony od tamtego czasu trochę się zmieniło. Pojechałem osobiście do polskiego dystrybutora ownboard i kupiłem od niego W1S. Świetny koleś i panuje zaraz kupić druga deskę od tego samego kolesia. Deska jest mega fajna, Zabawa niesamowita A dojechać do pracy w Warszawie nie ma żadnego problemu bo wszędzie są ścieżki rowerowe. Najtańsze W1S za 1700 zł daje radę przyjechać 17 km. Jeśli jednak będziesz