Wpis z mikrobloga

  • 4
#depresja #narkotykizawszespoko proszę o jakieś protipy odnośnie radzenia sobie ze złamanym sercem po rozstaniu. Mania i lęk sa tak dotkliwe, ze zacząłem jeść tramadol, ale to nie załatwia wszystkiego. Może inna uzywka by się lepiej sprawdziła?

#!$%@? piekło
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@czlowiek_smiec z Twoich wypowiedzi podejrzewałem, ze spisujesz życie na straty, gdyby tak, to chociaż miałbyś coś z tego wszystkiego. No ale dobrze ze się myliłem

Spróbuję dzisiaj te klony, ale tramal nadal będę brać, bo już parę dni z rzędu biorę i na pewno miałbym skreta, a w tym stanie sobie z nim nie poradzę niestety
  • Odpowiedz
@asenjo: Kiedyś sobie zamówiłem jakieś opio od demoona, ale w dniu zamówienia sklep sie zawinął i straciłem kase, a towaru nie wysłali. Uznałem to za znak, że mam nie brać opio xD
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: nie mozna szukac pocieszenia w uzywkach, osoby z problemami powinny miec zakaz zazywania czegokolwiekXDD jezeli potrzebujesz pomocy z poradzeniem sobie z twoim stanem to porozmawiaj z kims, udaj sie do terapeuty, do kosciola, zapal sb ewentualnie joincika;— ) ale nie bierz zadnej chemii..
  • Odpowiedz