Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mirabelki potrzebuje pomocy. Jestem po technikum o profilu graficznym. Chce podjąć studia o tym samym kierunku, bądź coś z konkretniejszych (digital design, projektowanie gier itp.. to tez wątpliwości, bo nie wiem w czym się odnajdę, to w sumkę wolałabym ogólna grafikę i musnąć przy tym każdy dział). Wiem jednak, ze w tej branży ważne jest portfolio (to tez u mnie problem, bo mam je cieniutkie jak dupa węża, m.in. To tez mój powód, dlaczego chce podjąć studia). Te publiczne wymagają egzaminów, by się dostać, prywatne już nie...
Pisałam do wielu osób z uczelni które mnie interesują #krakow #katowice #cieszyn ale nic mnie nie przekonuje. Każdy swoje poleca, co podejrzanie cukierkowe.
Może ktoś jest po grafice, po studiach. Jest w branży, zna realia. Myślałam, tez o prywatnych, niby już od razu znajomosci i bliżej domu, ale płatne i ludzie-bananowcy. (,) Tyle wątpliwości. Proszę o pomoc, człowiekowi w potrzebie...
#grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
OP: To ja OP, zaginął mi kod ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@momento: Uwielbiam wykop, ludzie umieją na podstawie jednego wpisu zdefiniować, kim jest człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre miejsce by horoskopy na cały rok robić

@panna_inga:
Nie wiem w czym jestem dobra, tu problem. Wiec automatycznie, ciężko mi napisać co chciałabym robić PO. Najchętniej bym wszystkiego spróbowała, nauczyłam się grafiki