Wpis z mikrobloga

Z cyklu jak idiota moze popsuc komus dzien. Stoi drugi dzień i blokuje mi wyjazd. Straż miejska nie może odholować bo droga prywatna a sam zlecic odholowania nie mogę bo nie jestem właścicielem. Ręczny zaciągnięty. Trabienia i koguty straży nie wyciągnęly go z domu. Jakieś pomysły?

#krakow #debil #parkowanie
źródło: comment_G8Nbo0fFxIz0eXQKd73yT8F1fbVQ01Vr.jpg
  • 292
@StatystycznyKowalski Co to za chory system, że ktoś może ograniczyć Ci Twoją wolność w taki sposób i NIC SIĘ Z TYM NIE DA ZROBIĆ.
Pomijając już tę kwestię, że to zachowanie godne zwykłego ch*uja. Kiedyś spieszyłam się do lekarza na długo oczekiwaną wizytę, a jeden taki idiota (bo inaczej tego nie nazwę) zastawił mnie dokumentnie swoim autem - zaparkował przede mną - z czterech stron zablokowana - z dwóch słupki, z dwóch
@Crea: Nie da sie na jego koszt. Działaka prywatna jedynie co moze to odzyszkac koszt droga sadowa. Ale musi dobrze udokomentowac ta sprawe bo za kazda ryse wlasiciel auta moze sie skarzyc.
Dzięki wszystkim za rady. Niestety moim zdaniem większość z nich sprawilaby że to ja poniósłbym większe konsekwencje. Przyjechał patrol straży miejskiej ponownie ale nic nie mogli zrobić. Na ten moment siedzę już w tramwaju i odpuściłem bo inaczej się nie wyrobie czasowo. Aż tak dużego zainteresowania się nie spodziewałem. Dzięki. :)
niestety nie ogarniam jak z tel wszystkich zawołać.
@daox: Widzę ze nie wiesz jak to działa. OC robi zdjęcie auta w czasie polisy jakiś czas temu. Nagle auto zostało prywatnie holowane. Właściciel Peugeota może zwalić każda rysę na tego co holował auto jeśli nie udokumentował sprawę bo była zmiana.
@kommie: Co to jest OC? Dzwoń do OC, do kogo dzwoń?

Ty nie wiesz jak to działa. Ja też mogę w tym momencie zwalić każdą rysę na moim samochodzie na Ciebie. Na Twoją matkę i na Twojego szkolnego nauczyciela od WF. Mogę zrobić z Was gang rysowaczy mojego samochodu. Co z tego? Muszę Wam to udowodnić. Wystarczy nakręcić film z odholowywania samochodu, od początku do końca. I Twoje "zwalenie na rysy"