Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Jestem z dziewczyną 5 lat. Prowadzę własną dzialanosc, ona studiuję kierunek bez perspektyw na duże zarobki. Ogólnie to nie robi nic żeby coś zmienić w swoim życiu, nie chce chodzić na siłownię, nie uczy się nic przydatnego poza studiami, tylko zajmuje się jakimiś glupotami, np. oglądaniem seriali pół dnia. Języki obce wydają się jej bez sensu, nie umie się nawet dogadać po angielsku. Ja poza pracą staram się dbać o siebie, uczyć się w swoim zawodzie, żeby mieć jak najłatwiej w życiu.
Często gdy przeglądam instagrama, patrzę na dużo ładniejsze i wysportowane dziewczyny to jest mi aż smutno, że moja nawet nie chce spróbować lepiej wyglądać. I nie chodzi tylko o wygląd, sama świadomość że dużo dziewczyn odnosi sukcesy zawodowe również mnie dobija, gdy patrzę na osiągnięcia swojej dziewczyny.
Kocham ją, ale czuję że na dłuższą metę się nie zgodzimy. Ona chciała by dzieci i ślub odrazu po studiach, bo uważa że musi bo jest młoda, gdy ja chciałbym najpierw dobrze się ustawić z kasą.
Coś jest ze mną nie tak ze źle czuje się w tym związku? Boję się że jak z nia zerwe to nie znajdę nigdy dziewczyny która by mnie zainteresowała.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania skoro nie robi wg Ciebie nic wartościowego to co Cię w niej jeszcze interesuje? Piszesz, że boisz się, że nie znajdziesz żadnej, która by Ciebie zainteresowała. A ta interesuje? Bo z tego co piszesz to chyba Ci nie odpowiada. Jeśli nie odpowiada to droga wolna. Gorzej nie będzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trafiłeś na typową „matkę-polkę”, tylko że jeszcze młodą.

Olej Miras tę karynę. Będzie w Tobie narastała frustracja tylko z czasem. Macie inne podejście do życia najwidoczniej i nie zmienisz tego.

A laskę sobie znajdziesz, nie bój się.

Po czasie zobaczysz, że zdecydowanie lepiej się poczujesz, gdy uwolnisz się od tego lenia.
  • Odpowiedz
CiepłyWarchlak: lvl 36 tutaj. Zrobiłem ten błąd i zostałem z taką dziewczyną z powodu podobnego lęku "że nikogo nie znajdę". Nie polecam. Ślub pod jej naciskiem zaraz po studiach. Później u mnie dużo pracy, chęć rozwoju, założenia własnego biznesu. U niej słaba praca, chęć wygodnego życia (wycieczki, hotele, budowa domu na jej działce), nudzenie się. Potem jej zdrady, ciąża i dziecko (moje). Po ujawnieniu zdrad rozwód.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania po każdym kierunku studiów można mieć dobrą pracę. Chyba, że zależy Ci, żeby zarbaiala tyle co ty, albo lepiej jeśli ty zarabiasz kokosy. Ważne jest czy jest fajna do życia, czy lubisz z nią spędzać czas, czy dba o ciebie, a nie to ile zarabia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za pewnie się z Tobą poczuła, ambicje ma tylko na tyle, żeby mieć dzieci i siedzieć w domu - nie ma w tym nic złego niech sobie każdy żyje jak chce, ale udanego związku z tego nie będzie.

Pisałem już dzisiaj raz o tym, miałem na studiach taką dziewczynę, po pierwszych paru miesiącach kiedy się świata nie widzi za drugą osobą, to wyszło, że ona w sumie nie mówi i
  • Odpowiedz