Wpis z mikrobloga

Tylko bym chciała pokazać jakie dziki są zdolne i jak praktycznie z dnia na dzień potrafią zmasakrować łąkę, ta jest praktycznie do ponownego założenia, do niczego się nie nadaje, kilka hektarów strat a krowy jeść muszą. Na wiosnę pewnie dojadą kukurydze i latem ponownie zniszczą łąki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Że był krzyk o biedne dziki? Może jakaś zrzutka od tych antyodstrzał dla rolników za szkody wyrządzone przez te słodkie zwierzątka?
#rolnictwo #lowiectwo #dziki
Pobierz KrowkaRobiMuu - Tylko bym chciała pokazać jakie dziki są zdolne i jak praktycznie z d...
źródło: comment_WhacUdXOWVQxA6Xzi4iFqLOqRnirr7WB.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaRobiMuu: U mnie przez 2 lata z rzędu 20 arów ziemniaków zmasakrowały w jedną noc. Teraz grodzimy pastuchem i jest spokój. Starą łąkę też zawsze przez zimę strasznie ryły aż w końcu przesialiśmy i o dziwo od tamtego czasu jest spokój. Także dziki (sarny w sumie też) #!$%@?ć prądem i maczetami
@KrowkaRobiMuu: Dzik będzie rył tam, gdzie ma dostęp do pokarmu, czyli dużo robactwa w ziemi. A ich ilość zależy od nawozu. Jak dużo chemii w ziemi to nic w niej nie żyje.
Niestety nie mam zdjęć, ale widziałem łąki zryte idealnie do granicy działki - bo sąsiednia była już inaczej pielęgnowana.