Wpis z mikrobloga

Jak tam sie dzieje aktualnie w WWE? Planowałem wrócić do oglądania, ale tak chyba się trochę pozmienialo od 2015 xD
Słyszałem ze NXT jest teraz warte ogladania, to prawda? I moze sa jacyś ciekawi nowi zawodnicy?
#wwe
  • 13
Na głównym rosterze tak sobie


@Kordian_ziom: @Farezowsky: WWE nie ma "głównego" rosteru, a "gówny" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nie potrafią zupełnie wykorzystać potencjału zawodników, storyline'y płytkie i #!$%@? (mało angażujące), ale to też jest wina sytuacji na backstage'u (to wszystko powstaje na kolanie dzień przed, a gwiazdy skrypt dostają tego samego dnia rano do nauczenia się; mówił o tym Jimmy Jacobs w którymś wywiadzie). Raw ma
@JachuPL: Z tym "tak sobie" to był eufemizm. :D RAW jest tragiczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę potencjał wrestlerów, których tam mają. SmackDown kapkę lepiej działa, ale też jest wieeeeeeele do życzenia.

Co do tej różnicy g(ł)ówny roster/NXT - zastanawiam się, na ile tu ma znaczenie bycie pod Tryplakiem, a na ile bardziej elitarne grono odbiorców. Główne rostery są w TV, robi się nie dla piknikowej publiczności i przez to chyba zarząd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Farezowsky: Zawsze zostaje oglądanie wcześniejszych gali które były, tak jak to u mnie teraz wygląda. Bo rzeczywiście to co sie teraz dzieje w ogóle do mnie nie przemawia, żeby na nowo zainteresować sie tematem (σ ͜ʖσ)