Wpis z mikrobloga

Ale propaganda ruszyła na całego z tym „nie będzie niczego” wśród środowisk PiSu i Konfederacji. Swoją drogą ciekawe, że „wolnościowcy” chcą dopłacać do inwestycji amerykańskiego korpo. A z tym „nie będzie elektowni atomowej” - serio, głupszego spinu dawno nie widziałem.

Naprawdę oczy mi się już przewracają, jak widzę tę tępą propagandę dla motłochu

#polityka #bekazpisu #konfederacja #4konserwy #neuropa #sejm
Gours - Ale propaganda ruszyła na całego z tym „nie będzie niczego” wśród środowisk P...

źródło: IMG_3200

Pobierz
  • 54
@MisPluszowyZWadaWymowy: ja poczekam na wybory samorządowe i zmianę prezydenta. Potem coś czuję że się rozkręca pytanie w którą strone. Narazie to widzę działania na granicy prawa i wykorzystywanie burdelu prawnego. Komisję, z wyłączeniem Komisji covidowej gdzie najwięcej hajsu poszło i głównie stąd inflacja. Brak zmian podatkowych, brak żadnych działan na lepsze życie codzienne. Za to mamy kredyt 0%, socjale, mowę nienawiści czyki cenzurę, domniemanie niewinności oraz tabletki dzień po dla dzieci(15
Ale propaganda ruszyła na całego z tym „nie będzie niczego” wśród środowisk PiSu i Konfederacji.

@Gours: Odezwało się troll-konto spamujące od miesiąca bez przerwy propagandą o Konfederacji i PiSie.