Wpis z mikrobloga

Pamiętacie poprzednie YCH MilesaDF? Jeśli uważaliście że 2600$ (słownie: dwa tysiące sześćset dolarów) za furry arta wyglądającego niczym z muzeum Madame Tussauds tylko dlatego że typ jest znany są grubą przesadą (takie kwoty to nawet za wybitny furry obrazek są #!$%@?, ale tutaj dostanie się nie jakieś dzieło sztuki tylko przeciętne gówno) to teraz odwalił kolejny taki numer i to z dwukrotnie większym przebiciem xD
I najlepsze że ponoć znalazł się dzban co to kupił (tak niby twierdzi sam MilesDF, ale z drugiej strony w furry nie brakuje #!$%@? bananów niemających co zrobić z forsą). Dodam że gość jeszcze kosi drugie tyle z #patreon'a (ma 1200 subskrybentów, a minimalna kwota jaką trzeba wpłacić to 5 dolarów). Zatem drogie dzieci - jeśli chcecie zarabiać grube pieniądze to żaden #programista15k, tylko uczyć się rysować gołe człekokształtne lisy xD
#furry #futrowpis #heheszki #bekazpodludzi #rysujzwykopem
Fennrir - Pamiętacie poprzednie YCH MilesaDF? Jeśli uważaliście że 2600$ (słownie: dw...

źródło: comment_0haEFND8ZviCGb7uvrmmuDrKOhsZjgzi.jpg

Pobierz
  • 26
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fennrir: A najlepsze jest to, że MDF blokuje tych którzy mówią mu że jest oszustem, no bo nikt nie może się dowiedzieć że nie warto mu dawać hajs.

Mam nadzieję że cały jego plan finansowy #!$%@? mocno, najlepiej poprzez zdoxxowanie go i powiedzenie całej Rosji że rysuje pedalskie zwierzęta uprawiające seks, a potem tylko czekać na samosąd. I to usprawiedliwiony, bo w Rosji homoseksualiści nie mają praw. ( ͡° ͜
@Fennrir ej gdzie takie rzeczy się sprzedaje. Rzuciłam rysowanie, ale jak widzę te ceny i wygląd artów, to chyba wrócę do tego i sobie dorobię. Wprowadzi mnie ktoś w ten świat? XD
@Strrzyga:
Więcej niż tysiąc dolarów za rysunek to wiadomo że akurat jedynie najbardziej znani artyści są w stanie zgarnąć, ale kilkadziesiąt dolarów za arta to nawet przeciętnak jest w stanie na spokojnie wyszarpać. Zatem jeśli umiesz jako tako rysować to rób konto na Furaffinity, DA, może jeszcze paru innych portalach, najpierw porysuj coś ot tak, wrzuć, a potem przyjmuj komisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fennrir domyślam się że ceny w tysiącach to tylko popularni, ale nawet kilkadziesiąt dolców to fajny dodatek jak i tak mam czas wolny, a coś nowego będę robić ʕʔ

Co to te e621, bo dla mnie to tylko glutaminian sodu... :D