Wpis z mikrobloga

@Kerwis: hmm wygodniej? 15 lat jeżdżę z kaskiem+gogle i nie powiem, że było niewygodnie, ale mając kask z szybką masz w zasadzie jedną rzecz zamiast dwóch i tylko nasuwasz szkoło na nos przed jazdą. Używałeś tego rozwiązania?
@blazer91 tak, kilka razy używałem tego rozwiązania i prostu mnie jest wygodniej używać osobno. Kwestia gustu i przyzwyczajenia, na desce jeżdżę już z 7lat i tak jak pisałem wygodniej mi osobno. No ale to każdemu będzie inaczej. Skoro wygodniej ci jak masz set to używaj seta :)
@Kerwis: hehe no ja na nartkach jeżdzę i przyzwyczajony jestem do tego, że osobno gogle zakładam i w sumie ciekawią mnie opinie użytkowników kasków z szybką. W takim razie dzięki za komentarz i czekam na jakieś jeszcze, bo jestem na etapie zakupu tych dwóch (bądź jednej) rzeczy :)
Aha, no i nie wiem jeszcze jak mi wygodniej, bo nie używałem kasku z szybką ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blazer91: moim zdaniem lepiej osobno. Gogle są lepiej dopasowane, można mieć dwie pary i je zmiec w zależności od warunków pogodowych i jak porysujesz to nie musisz całego kasku wymieniać.
@melba: tylko, że te szybki w kaskach są wymienialne. Nawet widzę, że dla niektórych modeli dają od razu w zestawie 2/3 szybki dla różnych warunków pogodowych, a ich wymiana trwa max minutę.
A jeśli chodzi o dopasowanie to jest to jedna z rzeczy, którą chciałbym wiedzieć. Tylko fajnie jakby ktoś się wypowiedział kto to przetestował, bo mnie też się wydaje, że dopasowanie może być gorsze, ale może wcale tak nie jest
@Skromniacha: dokładnie, ciekawi mnie to dopasowanie. Z tego co widzę to tak jakaś przerwa od dołu jest, ale może to pomaga zapobiec parowaniu po części (?). A myślę np. nad Head Knight albo Salomon Driver. Te drugie w szczególności, ale nieco kosztują, dlatego myślę ;p Polecić nie mogę, bo się jeszcze na tym nie znam