Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w takim programie. W sumie darmowy, szkolenia z marketingu internetowego itd. Program bardzo fajny. Ale jest pewien problem... były jakieś miejsca na płatny staż po zakończeniu programu. Niby miałem nie kandydować ale jednak pomyślałem - a co mi szkodzi - więc się zgłosiłem. No i kandydaci byli punktowani. Zabrakło mi jednego punkta. Dlaczego o tym piszę? Chyba się domyślacie za co był dodatkowy punkt.

Niestety, tego punktu nie dostałem, bo urodziłem się z kawałkiem mięsa między nogami... Niby jakoś bardzo na tym stażu mi nie zależało, ale niesmak pozostał, bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn...

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #redpill #blackpill #p0lka
  • 94
  • Odpowiedz
@lukasj: tak was każdy dyskryminuje , wcale to nie jest tak że kobiety pracują gotują sprzątają są bardziej narażone na przemoc i zbokow (choćby wykopy które robią zdjęcia z ukrycia kobietom ) albo się śmieją ze śmierci tej Anastazji, jacy wy jesteście ucisnieni
  • Odpowiedz
  • 607
tak że kobiety pracują gotują sprzątają


@Linnior88: Łał, wielkie poświęcenie. Bo faceci wcale tego nie muszą robić, żywimy się energią słoneczną. xD

są bardziej narażone na przemoc


To są dopiero jaja xD Wracaj na swoją planetę, bo o rzeczywistości gówno wiesz.
  • Odpowiedz
@Rv0000: wystarczy posiedzieć na wykopie żeby się dowiedzieć że faceci są nawet w stanie śmiać się ze śmierci kobiet, jak to było z ta Anastazja
Dzien w dzien ubliżanie i wyśmiewania kobiet, robienie ohydnych zdjęć z ukrycia i jeszcze faceci ciągle się kreują na ofiary a szczególnie ci którzy najbardziej kobiet niecierpia
  • Odpowiedz
@Linnior88: To jak ci się nie podoba, to możesz usunąć konto.
Twój głupkowaty płacz nie zmieni tego, że macie na każdym kroku ułatwiane życie. Jesteście do tego stopnia rozpieszczone, że nawet zrobienie sobie jedzenia i umycie swoich brudnych majtek wydaje ci się wielkim wyczynem. Żałosne.
  • Odpowiedz
bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn


@lukasj: technicznie rzecz biorąc, jest to dyskryminacja kobiet, bo zazwyczaj w takich programach są one punktowane na równi z niepełnosprawnymi, ale widocznie jeśli na horyzoncie jest osiągnięcie jakiejś korzyści, to nie przeszkadza im takie traktowanie.
  • Odpowiedz
@jfrost: Dla nich pojęcie honoru nie istnieje, więc nawet idąc twoją logiką, to nie są dyskryminowane. Co z tego, że są stawiane na równi z niepełnosprawnymi, jak mają z tego same korzyści i właściwie zero wad?
  • Odpowiedz
@Linnior88:

opisujesz samego siebie ? Charakter placzliwej panienki


Nie ja tutaj płaczę, że muszę robić sobie jedzenie i sprzątać xD Jak zwykle baba nie jest zdolna nawet do minimalnej autorefleksji. Weź usuń konto i nie męcz innych swoją odpychającą obecnością.
  • Odpowiedz
  • 32
@Linnior88: xDDD

inaczej tego nie skomentuje. Czy ja się cieszyłem z czyjejś śmierci? Nie... Czy ja robie komuś zdjęcia z ukrycia? Nie... (swoją drogą, robienie ludziom zdjęć z ukrycia to akurat domena dziewczyn jak sobie snapy wysyłają).

Po prostu mówię jak to odbieram - nie dostałem się na staż bo urodziłem się ze złym narządem między nogami. Nie jest to dyskryminacja?

@jfrost akurat niepełnosprawność dawała 3 punkty ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Linnior88: Jak wy gotować nie potraficie, najbrudniejsze kible w szkole to były damskie. Brudaski podpaski zostawiały. Sprzątać nie potraficie, gotować? Jajecznicy byś nie zrobiła śmalaziaro. Nic, ofermy najgorsze. Cieszcie się z tego co maci pomiędzy nogami bo tylko to sprawia, że ktoś traktuje was poważnie.
  • Odpowiedz
@lukasj: niestety kwestia dyskryminacji mężczyzn to nie tylko feminizm i simpowanie, ale też leży w tym, że wielu chłopów lubi otaczać się kobietami, przeciętny facet mający decydować czy chciałby mieć więcej laseczek w biurze, czy więcej innych kolesi wiadomo co wybierze. Przy czym te laseczki nawet wystarczą przeciętne by je woleć od kolesi. A dla przeciętnej kobiety też jest korzystne preferowanie kobiet, stąd takie sytuacje
  • Odpowiedz