Wpis z mikrobloga

Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, bo tyle tego do wyboru, że masakra. Kto przez to przechodził, ten zrozumie. Raczej będzie to "kilkuletnia klasa premium" xD Bo naprawdę nie mogę pojąć jak ktoś mając do wyboru luksusowego, niemal nowego Mercedesa może chcieć kupić nową Kię. Żeby nie było - jeździłem przez kilka tygodni taką Kią i nie jest to zły samochód, ale do Mercedesa nijak to nie przystaje. Mam wrażenie, że kult nowych aut panuje tylko wśród ludzi, którzy takiego nie mieli. Jest to fajne uczucie, ale szybko mija i ten nowy samochód po kilku miesiącach już nie jest nowy i niewiele różni się od 2-3 letniego, a przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.
#samochody #motoryzacja #przemyslenia #kupautozmikro
Pobierz
źródło: comment_u6VQqrZiDCk8BavCeZV6WAtdxCPRAfGK.jpg
  • 280
@JudzinStouner: serio łudzisz się ze ten mercedes ze zdjęcia ma 67 tysięcy po 4 latach w dieslu? Gdyby faktycznie tak miał i był nie bity to kosztowałby dużo więcej... z nowym autem jest tak za masz gwarancje i jak ci wycieraczka żle zbiera, to jedziesz reklamujesz w aso. Z tym mercem to od mechanika nie będziesz wychodził. Dodatkowo pamiętaj, ze Polska to jednak jest dziki kraj jeśli chodzi o rynek aut
@Mich994: To prosię nigdy mi się nie podobało xD
@thestructor: ło borze zielony, to tylko przykład był. Ostatniego merca kupiłem trzyletniego. Pierwszy właściciel zostawił go w rozliczeniu w salonie, w którym kupił nowego Land Rovera. Miałem auto z pełną historą i przelotem 70kkm. Do samego końca, do przebiegu 130kkm nie popsuło się totalnie nic. Takie to straszne? :D
@Centurio93: Biorę pod uwagę.
@MercedesBenizPolska: Kurde... o tym ani razu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JudzinStouner: Jeśli podoba Ci się Stelvio to ja bym kupił maksymalnie wyposażoną wersję 200 KM, benzyna. Później za małe pieniądze można z niej zrobić 280-300 KM. A jeśli nie chcesz się bawić w chipowanie to od razu wersję 280 KM. Obie maja napęd " 4x4 "