Wpis z mikrobloga

@bacanahali: jak ktos nie ma zadnej wiedzy to co zrobisz. Przecież wiekszosc proszczepionkowcow nie przeczytala zadnej publikacji a juz szczegolnie ulotki szczepionki..
  • Odpowiedz
przecież po to są podawane podumarłe wirusy by organizm nauczył się walczyć w razie infekcji, sorry nieuki ale nasz organizm potrafi coś takiego, chociaż uzyskanie takiej szczepionki czy leku jest bardzo trudne
  • Odpowiedz
@CudMalina:

Poczekaj... Czyli rozprzestrzenianie się odry powoduje zwiększona ilość osób zaszczepionych na odrę? No niesamowite rewelacje ()


Nie. Do tego muszą zajść odpowiednie warunki. Na odrę wcale się tak łatwo nie choruje. Na odrę się choruje, gdy organizmy są osłabione. Czynnik ekonomiczny odgrywa w tej chorobie olbrzymią rolę i to zadziało się na Ukrainie, oprócz ogólnej słabości ich gospodarki doszedł jeszcze dodatkowo konflikt. U nas widać było
  • Odpowiedz
@maakumba: dobry jestes w dyskusji. Czytasz cos, nie rozumiesz, wyciagasz bledne wnioski, tworzysz teorie, wciskasz ją mi i mowisz że ta teoria jest ciekawa, okraszajac wypowiedz ironia. Jezeli z takim samym zrozumieniem czytasz teksty o szczepionkach to ja podziekuje za dalsza rozmowe
  • Odpowiedz
@Nemret: Przeciwnie, my anty szczepionkowcy jesteśmy b.dobrze oczytani. Kilka zdań komentarza jest kwintesencją. Czytania ksiązek i lat zdobywania wiedzy w temacie nie da się przekazać komuś, kto jest tabula rasa, wiedzy w tabletce, jak vitC.
P.S. 20 państw zachodnich w UE ma zero obowiązku szczepień. Zalecaja kilka szczepionek, ale rodzice decydują; z reguły nie szczepią dzieci i choć tam są kupy nachodźców z Azji, Afryki itd nie ma epidemii. W grudniu
  • Odpowiedz
@plautilla: Ale krzycza najbardziej ci ktorzy nie wiedza nic. Ciagle tylko powtarzaja zdania o badaniach ktorych nikt nie widzial. Za to ja widzialem co pisza rodzice dzieci poszkodowanych, czytam, slucham terapeutow. Bo wlasnie terapeutka od SI mojego syna nie zaszczepila swoich dzieci. Ciekawe dlaczego. Pewnie dlatego ze jest glupia, niewyksztalcona i wierzy w plaska ziemie. Wszystkim bezgranicznie ufajacym szczepieniom serdecznie wspolczuje, bo sa to potencjalni poszkodowani.
  • Odpowiedz
@plautilla:

P.S. 20 państw zachodnich w UE ma zero obowiązku szczepień. Zalecaja kilka szczepionek, ale rodzice decydują; z reguły nie szczepią dzieci.


Mieszkam w Szkocji, więc podam Ci aktualne statystyki z tego kraju nt. najbardziej znienawidzonej przez antywacków szczepionki:

The national target is for 95% uptake of one dose of the MMR vaccine by five years of age,

with a supplementary measure at 24 months. Uptake of one dose of MMR
  • Odpowiedz
Przeciwnie, my anty szczepionkowcy jesteśmy b.dobrze oczytani

XDDDD Dobra zacznijmy orać twoje brednie - tak przy okazji "antyszczepionkowcy" tak się pisze to słowo pani oczytana.

20 państw zachodnich w UE ma zero obowiązku szczepień


@plautilla: 1 przeinaczenie - w UE nie ma nawet 20 krajów uznawanych za "zachodnie".

20 państw w UE ma zero obowiązku szczepień


W UE mamy 28 krajów w UE, w 11 jest obowiązek szczepień w różnym zakresie.
  • Odpowiedz