Wpis z mikrobloga

2.0 320i 184KM 135kW

2.0 328i 245KM 180kW

2.0 330i 252KM 185kW


@chalwaklb: dwa pierwsze przed 2015 miały wadliwą pompę oleju i wymienia się to wraz z rozrządem ~5k jeżeli dobrze pamiętam.

330i to CHYBA inny silnik i wydaje mi się, że już tam to poprawili.
@chalwaklb: ulepy czy inne szroty z USA to pewnie i za 60k wyrwiesz.

Podobno te 2: 320i i 328i mają jakieś wady związane z rozrządem. Ja mam w 328i nalatane 87k i nic się nie dzieje. Słyszałem, że 330i jest poprawiony, ale one się pojawiły pod koniec 2015, więc pewnie ze 140k+ trzeba dać za zadbaną sztukę.
328i wykreśl od razu. Pije olej, #!$%@? się i pali za dużo benzyny jak na osiągi. Nie wiem jak sprawuje się 320i ale 330i jest już na pewno godny polecenia


@cwlmod: xDDD

podejrzewam, że w większości przypadków jest to podobny problem co z każdym bmw, kupi ktoś zajeżdżonego grata i później płacz


@trololo55: większość takich opinii to wysrywy po kilku piwach stulejek, których nie stać i dorabiają ideologie do swojej
@chalwaklb: generalnie silniki z serii n20 mają swoje wady. B48, które są następną generacją na razie nie powodują większych problemów.
Tak więc 328i lepiej nie, zastępujące je 330i jak najbardziej.
Uwaga 320i występuje jako n20 i b48, tu nie zmieniło się oznaczenie.
@trololo55: @Lorenzo_von_Matterhorn: Drodzy stulejarze, radzę pomodlić się do bozi o więcej oleju w głowie bo inteligencją to nie grzeszycie.

@Lorenzo_von_Matterhorn: Masz jakieś argumentu czy chciałeś tylko zaprezentować swój debilizm? Problemy 1.4 Twincharger to ludzie z nudów sobie wymyślili?

Usuń lepiej konto jak chcesz ludzi na minę wsadzać. Musisz być naprawdę upośledzonym umysłowo jeśli opinię o konkretnym motorze uważać za "wysryw".
@Lorenzo_von_Matterhorn: Chyba tak skoro tu jesteś.

@trololo55: Ty dorośnij, zachowujesz sie jak murzyn z afryki, który uważa argument "u mnie działa" za dowód na statystyczną niezawodność silnika. To ty pierwszy zaczaleś pisać o głupich ludziach kupujących graty. Ja o wadach tego silnika słyszałem już w 2014 roku a niespecjalnie się nim interesowałem.
@trololo55: przeczytaj co @cwlmod: pisze. Cytując:

Ja o wadach tego silnika słyszałem już w 2014 roku a niespecjalnie się nim interesowałem.

Czyli kolejny typek z gimnazjonu, co przeczytał w auto kąciku jakieś wpisy użytkownika "wujek_janusz59" o tym dlaczego jego e36 jest lepsze od nowego f30 i teraz uznaje to za prawdę objawioną. Bo kolegi znajomego wujek szwagra to miał i sprzedał, bo się psuło i zamienił na stare e39 xD