Wpis z mikrobloga

Kojarzycie #olsztyn ?
Zaginiony
Do mojej roboty na zadupie przyjechali rodzice Radka i wywiesili w środku właśnie tę kartkę, mówiąc, że wróżka u której byli wyznaczyła ten właśnie teren, gdzie prawdopodobnie przebywa ich syn. Twierdzili, że nie są przesądni, ale na wszelki wypadek zostawią ogłoszenie.
Koniec końców chłopak utopił się gdzieś na Jarotach, czyli w zupełnie innym miejscu.
Wróżki zawsze w pełni zmobilizowane ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_es0ag4wtJIQjmd0rINWCf3cL5UjJjXsk.jpg
  • 16
@dont_fucking_ignore_me przez takich ludzi, którzy nie czytają ze zrozumieniem albo wyciągają błędne wnioski świat dopiero robi się bezsensowny (,)
Nie zrozumiałaś, wiec wytłumaczę, chodzi mi o wróżki
@xandy90x czasem ciężko uwierzyć, że własne dziecko nie żyje, więc chwytali się wszystkiego jak tonący brzytwy ))¯_(ツ)_/¯
@dont_fucking_ignore_me no chwytali się każdej możliwości i ich syn nie żyje, czyli co mamy teraz przyklaskiwać, że dobrze ze usług wróżki użyli? Równie dobrze mogli wywoływać duchy, żeby coś powiedziały. Głupia decyzja, strata pieniędzy, takie rzeczy trzeba tępić właśnie po to żeby e przyszłości pani wróżka innych desperatów nie wykorzystała
@MarianAlkoholik: @wysuszony: nie twierdzę, że należy im przyklaskiwać, że skorzystali z usług wróżki. Nie mnie również oceniać, czy jest to normalne. Ludzie, którzy tracą grunt pod nogami zrobią wszystko, żeby dowiedzieć się, co stało się z ich zaginionym dzieckiem. Wydaje mi się też, że to jakie pieniądze wydali na usługi wróżki jest wyłącznie ich sprawą. Ogłoszenia o poszukiwaniu Radka rozwieszano po to, żeby zwiększyć rozgłos sprawy oraz po to, żeby