Wpis z mikrobloga

@PanEdzio: Ja na siłce potrafie 4 serie robić 30 minut bo przez 26 odpoczywam żeby #!$%@?ć w każdej serii 100%. I co mam przez ten czas robić, jak nie siedzieć w telefonie? Widać że nigdy na siłce nie byłeś skoro myślisz że tam się idzie i przez 2h #!$%@? do porzygu i wychodzi mokry jakbyś bałtyk dopiero przeplynął.
@Menthol998:
Zalezy. Zaczynajac od "nauki" w styczniu (pierwsze kroki na silce) na najmniejszych ciezarach po 3 i pol miesiaca obwodowki (3x tyg trening) bralem na klate swoja wage. Jak wiesz czym jest obwodowka to wiesz, a jak nie wiesz to idz rob insta story w lusterkach na obiekcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mojs: To że ty robisz trening obwodowy nie znaczy że każdy ma go robić. Każdy może mieć inne priorytety - siła/wytrzymałość/sylwetka. Nie ma powiedziane że idąc na siłke musze wyjść przepocony bo tylko wtedy jest dobry trening. Jak będę chciał to se #!$%@? między seriami milke będę jadł i wyciskał sztange na 3 ruchy do upadku bo taką mam zachcianke i zależy mi tylko na jak najlepszym wyniku na ławce.
@Menthol998:
Robienie sily na przedtreningowkach bez dobrej rozgrzewki = taki fajny efekt jak srednia graba w silowaniu na rece powoduje rozwalenie stawu u "koksika" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wytrzymalosc? Tu sie nie wypowiem. Ale zobaczymy jak ten geniusz bedzie "trenowac" za 3-4 miechy.