Wpis z mikrobloga

Żona pracowała w Empiku. Redukcja o dwie pracownice jak pojawiła się jedna kasa samoobsługowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale najbardziej chyba mnie wkurza nie to, że te kasy są, tylko to że zmusza się klientów do ich używania.
Taki Lidl robi jedną kasę otwartą i wpycha ludzi do kas samoobsługowych. Spoko, ale przy płatności gotówką robi to problem, bo później pani musi lecieć z rachunkiem i ze mną
@GlenGlen12: czy w Polsce w jakiś sklepach sa selfscany?
Mieszkam już jakiś czas w Be I dla mnie selfscan to rigcz. Od razu sobie pakuje zakupy do skrzyneczek, później tylko zczytanie, gotowka lub karta i tyle.
nikt mi za to nie zapłaci więc #!$%@? ich kasy samoobslugowe


@Drezv: Dzięki wam, ludzie, którzy szanują swój czas mogą bezproblemowo bez stania w kolejce zrobić szybkie zakupy. Trzymajcie tak dalej! To samo tyczy się ludzi ktorzy twierdzą, że chcieliby płacić gotówka w takich kasach - wtedy sens tych szybkich zakupów znika jak ktoś zacznie drobniaki wsypywać do tej kasy.
@ToddChavez_:

za sprzątanie mieszkania też Ci nie płacą, to czemu się bawisz w sprzątaczkę?

bo mieszkanie jest moje i chcę, żeby był porządek. Co to ma do zabawy w kasjera?

@zielony_goblin

a może zwyczajnie masz iq małpy i cie to przerasta? nie pamiętam kiedy stałem do zwykłej kasy, od soczku po zakupy za kilka stów tylko samoobsługowe. dla mnie to dobry patent bo odswieta małpy i stare baby


A przepraszam, a