Wpis z mikrobloga

Widzę że niektórzy dalej mnie pamiętają i wołają w oczekiwaniu na aferki z #fasafera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Długo się nie odzywałem, zniknąłem tak jak tucznik z internetu, może parę osób się znajdzie myśląc, że ja tucznik XD Albo jakaś inna osoba z otoczenia Urzędniczej. Wiele osób zmartwię, nigdy nie byłem aktorem w tym serialu, nigdy na kamerach się nie znalazłem. Ale swoich źródeł informacji nigdy nie ujawnię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak tucznik umarł w świecie patostreamów, tak i ja umarłem razem z nim. Aferek więcej na 99% nie będzie. Na tą chwilę wiem z jego bliskiego otoczenia, że nie wierzą, że pójdzie siedzieć, sprawy póki co nie miał. I tylko takie informacje mam.
Druga sprawa to jednak te moje aferki, choć śmieszne i często poniżające tucznika, mocno dawały po dupie Agnieszce, która niesłusznie przez tucznika wiele razy była z tego powodu atakowana. Dlatego nie chcę jej już psuć w zdrowiu, bo wiem, że to się też na niej bardzo odbiło. Więc równie dobrze w końcu mogłoby się to dla mnie skończyć na policji, a tego chyba bym nie chciał.
Podsumowując, fajnie było, ale się skończyło. Patostreamy to był piękny okres, ale według mnie nie wrócą. Dlatego ja się usuwam z tego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim za plusy i zaufanie. Powtarzałem to wiele razy i powtórzę na koniec - nigdy nie miałem na celu oszukiwać i pisać clickbaity. Wiele osób mi to zarzucało, ale wiedzcie, ja mam gdzieś atencję. Gdyby było inaczej to dalej kręciłbym gównoafery. A tak kończę na dziś i na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SENKJU RICZARD!

#danielmagical #patostreamy
  • 14