Wpis z mikrobloga

Tylko mnie wkurza szukanie pracy w tym kraju? Patrzysz na ogłoszenia,nie ma podanego wynagrodzenie,jedynie formułka "atrakcyjne wynagrodzenie". Co to #!$%@? jest atrakcyjne wynagrodzenie?
Dzwonisz do firmy,pytasz się o pieniądze to zapraszają cię na rozmowę,tłumaczysz,że chcesz się dowiedzieć telefonicznie to pani odpowiada,że ona jest tylko sekretarką/asystentką i na rozmowie wszystkiego się pan dowie. Człowiek jedzie na #!$%@?ą rozmowę,marnuje swój czas,żeby w 2 minuty dowiedzieć się,że wynagrodzenie jest #!$%@?. Dlaczego tak trudno dowiedzieć się podstawowej informacji przez telefon?
#zalesie #gorzkiezale #praca #polska
  • 11
@tfutim: Wyobraź sobie, że chcesz położyć kafelki w łazience. Dajesz ogłoszenie do neta. Ile byś zapłacił osobie, która to robi pierwszy raz, a profejsonalnej ekipie, która ma za sobą 20 lat kafelkowania? I tutaj można zrozumieć, dlaczego nie dają konkretnej info o wynagrodzeniu.
@Cayar: Zastanawia mnie tylko dlaczego za granicą w ogłoszeniach podają stawki,czasami są przedziały kiedy biorą pod uwagę doświadczenie. U nas nawet jak szukają sprzątacza,to nie podają stawki
@tfutim ja jeszcze dodam nie dodawanie do ogłoszeń lokalizacji albo pisanie "Gdańsk" - uj, że Gdańsk jest dlugi i szeroki. Irytuje mnie też brak podanych godzin pracy..

A! Najlepsze są agencje pracy. W miejsce lokalizacji wpisują swój adres zamiast miejsca pracy xD