Wpis z mikrobloga

Czytam opinie o Anthem od BioWare / ĘĄ na /r/anthemthegame i zapowiada się albo bardzo przeciętna gra z ładną grafiką, albo totalna kupa z ładną grafiką.

#gry #anthem
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaqqu7: aż dziwne że najbardziej plusowane i pozłacane tematy to te wychwalające grę albo dissujace osoby którym gra się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) EA musi ładnie inwestować w SM.
  • Odpowiedz
@saif3r: Wejdź w najlepsze i weź na "W tym tygodniu", dopiero zobaczysz w jakim stanie jest gra. Teraz wypełzają fanboje BioWare, którzy będą bronić gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaqqu7: ja tam od piatku bawie sie dobrze, jeszcze nie ukonczylem wszystkich misji, wiec jest troche spoko :P ma wyjsc tona poprawek w piatek, wiec na oficjalna premiere powinno byc lepiej :P pozyjemy zobaczymy. Napewno jak ktos chce probowac full to dobrze kupic tylko premiera na miesiac, tylko 6 dyszek a przez miesiac mozna sobie pograc i nie byc w plecy 250zl :P
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Anthem to dobra gra, bardzo przyjemna w rozgrywce itp, ale nie wnosi nic nowego, ba, #!$%@? po chamsku dużo z Destiny i jeszcze robi to źle xD Ja się bawię całkiem spoko, bo mam 10h w abonamencie basic, ale jak czas mi się skończy to tyle, 200zł za to nie dam.
  • Odpowiedz
@Devcio: @BQP: Widzę po recenzjach, że jest jak się spodziewałem - przeciętniaczek. Jak ktoś lubi tego typu gry, to się będzie dobrze bawił... ale na ten moment produkcja nie jest warta 60$. Jeżeli EA / BioWare po drodze nie odpuszczą wsparcia, to może za rok, po jakimś większym patchu i dużym DLC będzie nawet grywalna - na razie nie widzę dla niej miejsca na rynku obok Destiny 2, czy Warframe,
  • Odpowiedz
@jaqqu7: szału nie ma dlatego jej nie kupię za premierową cenę, ale jest to tytuł na tyle dobry, że jak spadnie o połowę to bardzo chętnie.
  • Odpowiedz
@BQP: Problem "w szału nie ma" tkwi jednak w fakcie, że Anthem miało być zmyciem niesmaku po ME:Andromeda, tymczasem może się okazać, iż wcale tak różowo nie będzie.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: To jest dużo lepsza gra od Andromedy, której nawet nie skończyłem tak mnie wkurzała, ale nie jest żadną rewolucją, którą potrzebuje Bioware. Jeżeli to jest być lub nie być tego studia, to oczywiście, że może się to udać ale... to jest tylko gra złożona z pomysłów innych i raz, że robi je albo tak samo, albo gorzej, to też niczym się nie wyróżnia. Osobiście uważam, że 6mln kopii w 6
  • Odpowiedz
@BQP: Bardziej chodziło mi o to, że BioWare potrzebowało hitu w tym momencie. Zresztą podobnie jak EA. Przeciętna, czy nawet "dobra" gra nie wystarczą. Andromeda zrobiła sporo szkód firmie.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: aaa, rozumiem. cóż mogę powiedzieć? Oficjalna premiera dopiero w piątek (ja już sobie pykam od soboty) ale... hit to to nie jest i do hitu jej daleko. Dobra gra, nic więcej.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Dla mnie na plus to że nie będzie trzeba więcej płacić za tę grę :P
Division 2 - Jeśli wzięli nauczkę z Divi1 to będzie spoko, ale poza nowymi "skillami" rozgrywka chyba będzie identyczna, może trochę dłuższą kampanię zrobią, ta z Divi1 to był szybki rush xD W Anthemie, niby jest krótka, ale taka niedokończona, innymi słowy będzie tego więcej.
A najwięcej szkód to robi chyba EA ( ͡°
  • Odpowiedz