Wpis z mikrobloga

@4Temeria: mam takie skryte marzenie żeby wszystkich wojujących wykopków, którzy twierdzą jak to oni bez nauki z podstawowej matury z matematyki bez przygotowania by mieli co najmniej 90% to wziąć i zamknąć na 180 minut w sali i zobaczyć na ile napisali xD

bym się zesrał ze śmiechu jak takie dzbany ledwo by zdały xD
  • Odpowiedz
@niochland a potem zamknac w sali "humanistow" co musza sie uczyc interpretacji z internetu, ale przynajmniej maja wytlumaczenie na #!$%@? matematyki.

Zesralbym sie ze smiechu gdyby polowa polknela dlugopisy
  • Odpowiedz
@niochland: sam ledwo zdałem matme na maturze i jakoś mnie to nie boli XDD w dorosłym życiu nie są mi potrzebne jakieś wzory na pole powierzchni figur czy inne sinusy i cotangensy. Wystarczy, że umiem mnożyć, dzielić czy procent policzyć.
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna Co Ty #!$%@?. Egzamin wspólny dla całego roku. Nie wiem gdzie studiowałaś, ale u mnie egzamin był taki sam dla wszystkich grup a #!$%@?ło rok rocznie blisko połowa studentów. U profesora u którego miałem ćwiczenia w tym roku w którym w końcu zdałem zdawała cała grupa a u innych ledwie połowa. Świadczy to moim zdaniem nie o tym, że u jednego byli #!$%@? studenci a u innego lepsi, a o tym,
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna Ja #!$%@?ę, chyba studia kończyłaś w jakiejs pipidówie albo na szkole wyższej lansu i bansu. Przepis na egzamin? Co to za uczelnia? No sory, ale jeżeli o czymś takim w ogóle mogła być mowa, to raczej nie mówimy o normalnej uczelni.
Ćwiczenia i wykład zaliczalem osobno. Ja wiem, że w Polsce uczelnie #!$%@?, ale jednak ta była najlepsza w kraju i takie cyrki jak "przepis na egzamin" nie przechodziły. Co to
  • Odpowiedz
Uznawanie poziomu trudności matury po dwóch zadaniach xDDDDD


@SzalonyAndrzej: Podstawowa matura z matmy jest banalna. Można ją spokojnie zdać na te 30% bez żadnej wcześniejszej edukacji czy przygotowania, bo dostajesz w pakiecie #!$%@? tablice matematyczne, w których masz PRZEPISY JAK ROZWIĄZYWAĆ TE ZADANIA.

To jest #!$%@? jeden wielki sprawdzian czytania ze zrozumieniem i z niczego więcej.
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej: jeśli umiesz rozwiązać te dwa to resztę punktów masz z rachunku prawdopodobieństwa. Odpal sobie arkusz podstawowy i sam oceń. Pamiętaj że do zaliczenie potrzebujesz 30% a strzelając wszystkie odpowiedzi statystycznie wylądujesz w okolicach 25%
  • Odpowiedz