Wpis z mikrobloga

@Rudzielec86: przypiszcie mi jeszcze rozpetanie 2 wojny swiatowej, wszystko co jest najgorsze na tym swieceie? Jak czlowiek moze sie bronic, skoro kazde slowo jest odbierane na NIE. Ale czy ktos to zauwazyl , ze u nas byly trzy joanny na Jto ? Nie przypisujcie mi rzeczy, ktorych nie zrobilam. Teraz mozecie i tutaj jechac po mnie jak po świni, w sumie mam juz to gdzies, bo moje żadne wyjasnienia nie sa
  • Odpowiedz
@Rudzielec86: jak mam udowodnic ? pokaze swoja twarz to powiedza, ze to cudza.napisalam do sniezyna czy mi pomoze, ze moze wejsc w moich znajomych i zobaczy caly album, ale bez wyciagania mojej rodziny i dzieci. Do czego sie przyznaje ? chyba tylko do tego, ze skoppaliscie mnie wszyscy i leze. ze czlowieka mozna osadzic tylko za imie, bo przeciez kazdemu psu Burek na imie.
  • Odpowiedz
@EggDrop: nie tylko zęby i kolczyki - jasne włosy ,oraz specyficzny układ twarzy wokół ust - kiedy mówi robią się jej takie małe dołeczki. To jest nie do podrobienia. Najśmieszniejsze jest to , że wszystkie te osoby typu marecki czy asia aisa, chcą coś uszczknąć z tego tortu sławy jakim jest jto dla siebie ( oglądalność, sława, monetyyy;) I ten jej pierwszy film kiedy nawoływała wszystkie kuropatwy-grażyny do zrobienia filmiku -
  • Odpowiedz
@33twarda-jak-Stal: Dziewczyno, ależ przecież Ty sama się skopałaś. :) Poza uzębieniem zdradza Cię jeszcze miejsce nad ustami, układ ust podczas mówienia, kolor oczu, kształt twarzy i ta sama kiepska jakość filmu. Chcesz mi powiedzieć, że istnieją dwie niemal identyczne dziewczyny - w dodatku - przepraszam - obie bez piątej klepki, które przypadeczkiem nagrywają filmiki mające na celu wspieranie działalności tego samego człowieka?Cud nad cudy. Skonsultuj swoją przypadłość z jakimś specjalistą, bo
  • Odpowiedz
@szy-kier: skad Ty wiesz jako mam uklad twarzy, jakie mam usta ? przeciez nie wiesz jak wygladam. Czy ktokolwiek z was widzila moja twarz ? czy wy wszyscy nie uzywacie mozgu ? Jakie identyczne dziewczyny ? dwie kobiety o tym samym imieniu wg Ciebie sa identyczne ? rece opadają .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@33twarda-jak-Stal: przecież sama się wypucowałaś...cytuję "przypiszcie mi jeszcze rozpętanie 2 wojny światowej..." HaHaHa XD. Potwierdziłaś żecty jesteś na filmiku, a nikt nie mowił, ze to 33 twarda jak stal tylko że AsiaAsia. Potwierdziłaś, ze nią jestes, a AsiaAsia to Bolobolo. Widać jak na dłoni. Głuptasku.
  • Odpowiedz