Wpis z mikrobloga

@Coca_cola36: nie oskarżylam tylko wyrazilam swoje zdanie, przeciez filmik sama podpisala jako mama Natana. wiec o co chodzi ? Skoro to nie mama Natana, to po co podpisala tak ten film.?
Poza tym jakkolwiek nie nazywa sie TA kobieta,co nagrywala i sie smiala, to poslużyla sie nazwą blogierki , ktora pisze bajki dla dzieci i ktos kto czyta blog pod nazwą ,,Mama Natana ,,( M.G.), to moglby odniesc fałszywe skojarzenia i
  • Odpowiedz
@rastafari85: zle to zrozumiales. Jezeli zobaczylam ,ze wszedzie po mnie jada, weszlam na wykop i tez zobaczylam podane moje nazwisko, wiec napisalam, ze przypiszcie mi jeszcze rozpetanie wojny, w sensie, - przypisaliscie nagranie filmu, wiec czemu nie mielibyscie jeszcze przypisac wojny. Bylam zla, bylam wsciekla i bezradna, bo na jto shotach nikt mnie nie sluchał, ze to nie ja. Zadnym, slowem nie potwierdzialam, ze jestesm wykonawca tych filmow z kanalu kuba
  • Odpowiedz
@EggDrop: mialam nie dramatyzowac ? dla mnie byl to dramat,bo nikt mnie nie sluchal, ze to nie jestem jana tym filmie. A i zaczeto jeszcze wyszukiwac moja rodzine, co zreszta udalo sie nickowi ewa ewa. Mam dzieci i rodzine i nie życzylam sobie wciagania ich w te bagno. Po co bylo trzepanie Naszej Klasy .Jezeli w ten sposob bierze sie za osobe, ktora nie ma nic wspolnego z tymi fimami, to
  • Odpowiedz
@misiafaraona: na grupie JtO, swojego czasu były 3 moderatorki o imieniu Asia. Asia Asia po imprezie na kanale Mareckiego, gdzie zrobił kabaret ze slajdami z jej pomocowego filmiku, usunęła konto, tym samym usunęła się z moderacji. Wina spadła na inną moderatorka, która z kanałem Kubababolo nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz


@33twarda-jak-Stal: Ale o czym Ty mowisz dziewczynko? 'przypiszcie mi jeszcze rozpetanie 2 wojny swiatowej, wszystko co jest najgorsze na tym swieceie?' - jak to nie jest dramatyzowanie to ja jestem moderatorem na Jacka grupie;)
I jakos nie widze zeby po tym tagiem na wykopie cos nieprzyjemnego Cie spotkalo. @INQUISITOR zasugerowal ze Ty to AsiaAsia i narobil dymu, Ty sie obronilas wiec nie wiem o co Ci jeszcze chodzi?
  • Odpowiedz
@33twarda-jak-Stal: A może ta blogerka posługuje sie nazwą tej Mamy ... Sprawdziłam na Yt i Mama Natana ma kanał od czerwca 2008 roku pod tą nazwą... od kiedy bloguje ta kobieta ?? Zreszta jak sama napisałaś nie jednemu psu Burek , skoro ta mama ma syna Natana to może sobie używać takiego nicka jak używa .
  • Odpowiedz