Wpis z mikrobloga

@Rudzielec86: @rastafari85: @EggDrop: @bronya: i inni. Asia Asia jest autorką tych filmów ale to zupełnie inna osoba niż Joanna Dudka. Dostałem próbkę jej głosu i porównałem z Asia Asia. Tak samo fotki jednej i drugiej pokazują że to zupełnie inne kobiety. Dostałem na prywatny użytek bez zgody na publikację i JEST 100% PEWNOŚCI ŻE TO 2 RÓŻNE OSOBY. Asia Asia nie ma konta na wykopie więc rozmawiacie z
  • Odpowiedz
@INQUISITOR: Chyba nie do końca wszyscy rozumiemy przekaz, dlatego jest ogólne nieporozumienie. Potwierdź czy dobrze rozumiem, proszę. W tych dwóch filmikach występuje ta sama osoba Asia Asia (czyli Asia Asia = Kuba Bololo czy jak mu tam). Natomiast osoba ta nie ma nic wspólnego z moderatorem JTO Joanną D. Dobrze to zrozumiałam?
  • Odpowiedz
@INQUISITOR: Ale co mnie obchodzi jakaś Joanna Dudka? Nie znam kobiety i nie chcę znać. Mowa jest o dziewczynie z filmików, która sama się przedstawiła. Na obu filmach jest ta sama osoba. A jeśli 33-twardajakStal nie jest tą osobą AsiaAsia, to na grzyba się tu wtrąca i miesza? Nie jest tą osobą z filmów, to niech zdupcza i tyle. Ja nie mogę, no jakie zgrażynienie umysłu.
  • Odpowiedz
@szy-kier: Wydaje mi się, że problemem jest to, że pod tymi filmikami wszyscy oskarżyli właśnie Joannę D. o bycie Asią Asią. Dziewczyna się broni po prostu, tylko nie do końca w emocjach potrafi to dokładnie wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@olex661: Dokładnie tak! Joanna Dudka nie ma nic wspólnego z Asia Asia i to dwie różne osoby. Mało tego Asia Asia spierd... z grupy JTO i nie ma z nią kontaktu co dla mnie jest potwierdzeniem winy. Obecna tu @33twarda-jak-Stal to jest Dudka a nie tamta a wy jedziecie po niej jak po szmacie. Nie toleruję hejtu na niewinnych więc musiałem się odezwać. Gnojcie Asie Asie a nie ją bo laska
  • Odpowiedz
przypiszcie mi jeszcze rozpetanie 2 wojny swiatowej, wszystko co jest najgorsze na tym swieceie? Jak czlowiek moze sie bronic, skoro kazde slowo jest odbierane na NIE.


@INQUISITOR: To jest cytat z pierwszego @33twarda-jak-Stal komentarza pod tym wpisem, czyli przyznała się, że to ona jest na filmikach. Jeśli nie to na hui to pisała, godziny podania leków się poyebały czy co?
  • Odpowiedz