Wpis z mikrobloga

@moderacja
Wy naprawdę uważacie, że można kogoś bezkarnie obrażać w Internecie? Jakiś Mirek mi pisze, że robię dramy, więc "mam zadzwonić do Seby by mnie pobolcował" jest w porządku? Na Wykopie netykieta już nie zobowiązuje?
  • 17
  • Odpowiedz
@ririsu12 Popatrz jacy ludzie siedzą na tym portalu, na całą karierę januszpola, ludzi którzy tylko czekają żeby pocisnąć komuś od spermiarza czy białorycerza, wypuścić jakiegoś #!$%@? baita, #!$%@?ć drugą osobę bo dopiero wtedy dzień jest dla nich udany. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Himre: Pod jednym moim wpisem.
@Pangia: Ja tam uważam, że zasady dobrego wychowania powinny obowiązywać każdego, jest to podstawą życia w społeczeństwie. Jeśli mam kogoś zjechać w Internecie, to jak nie biorę udziału w roaście, to krytykuję postępowanie, a nie jadę po chamsku.
  • Odpowiedz
@ririsu12: ogolnie to jestem za wolnoscia slowa. Jezeli taki typ tak do Ciebie pisze, to masz droge prawna, aby mu dojechac (sluszna zreszta). Wiem, ze nic nie piszesz o wolnosci slowa, ale nie moglem sie powstrzymac, aby o tym nie napisac. A netykieta, no coz, nie ma niestety czegos takiego. Chama nie da sie nauczyc kultury w cywilizowany sposob.
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Można kogoś skrytykować w bardziej kulturalny sposób. Nie mam nic przeciwko polemice, bo nie każdy musi się ze mną zgadzać. Ale nie w taki chamski sposób :/
  • Odpowiedz
@ririsu12 Też siedzę tu dość długo z podobnym poglądem, ale nauczyłem się że z debilem się nie dyskutuje. Jego się wrzuca na czarną i zapomina o jego egzystencji. Wtedy się człowiek lepiej czuje, a i szambo na Mirko jakby mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ririsu12: Tylko że jak ktoś nie ma argumentów to zaczyna się obrażanie itd. Tacy ludzie są prostakami bez kultury i rozumu. Niestety trzeba się przyzwyczaić i zwyczajnie olewać takie coś. Szkoda na nich czasu i zdrowia :)
  • Odpowiedz
@Danicen: Nieraz tak robiłam, dodatkowo dawałam w notatkę słowa klucze, by pamiętać, z kim mam do czynienia. Jako, że to wykop, zdaję sobie sprawę, że będzie tu mnóstwo ludzi o poglądach całkowicie przeciwstawnych do moich. Lubię różnorodność, fajnie jest się wymienić zdaniami na różne tematy, czasem się posprzeczać. Pewnie dlatego tu siedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pio23: Najgorsze jest to, że takich jest pełno i w życiu realnym. Ja to jestem raptus i choleryk, szybko wdaję się w awanturę. Nie nadaję się do tego świata z takim poczuciem sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@ririsu12: Też kiedyś tak reagowałem, ale nauczyłem się że lepiej nie wdawać się w dyskusję z takimi osobami. Jeżeli pracujesz z takimi osobami to rozmawiaj z nimi tylko o tematach związanych z pracą. U mnie działa :)
  • Odpowiedz