Wpis z mikrobloga

@Mireczek3 mogłabym i była, jeśli miałby naprawdę fajny charakter; za dużo przeżylam, żeby patrzeć tylko na wygląd. Ale mam szczęście: mój niebieski ma fantastyczny charakter i zakola do kompletu. Tak na marginesie, mój były ma zakola - nic na to nie poradzę, zakola naprawdę mnie kręcą ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mireczek3 nie przeszkadza mi facet niższy ode mnie - pod warunkiem, że on nie ma problemu z tym, że lubię czasem wskoczyć na obcasy, więc będę wyższa. Ja generalnie lubię drobnych facetów z zakolami/łysych - ale sama jestem #zdrowakobita, więc... ))¯_(ツ)_/¯

I nie, to nie jest b8, naprawdę mam taki gust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mireczek3 to zależy, po lewej wygląda na dziecko i miałabym ochotę go zapytać czy odrobił lekcje i spakował plecak. W wersji po prawej martwi mnie środkowe pole - wygląda to tak, jakby zaraz za nim było łyse i dopiero reszta włosów; taka bezsensowna kępka krzaków na środku lotniska. W takim przypadku włosy są do natychmiastowego zgolenia. Ale jest totalnie fajny, wygląda jak mężczyzna ()

Generalnie
  • Odpowiedz
@Mireczek3 fajny, zdecydowanie nie wygoniłabym ()

Nie uznaję czegoś takiego jak "piękny mężczyzna"; jak już faceta określam mianem pięknego to znaczy, że mam wątpliwości co do jego orientacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz