Wpis z mikrobloga

#konie #koniary #pociagi xD
Typiara ukradla kucyka, a ze chyba byla to spontaniczna decyzja to nie miala jak go przewiezc do domu ¯\_(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow
Wlascicielka wrzucila posta o kradziezy na lokalna konska grupe, ktos inny wrzucil to foto bo dostal od innego znajomego, ktos inny rozpoznal kobiete z nazwiska wiec policja po godzinie zwrocila kucynke do domu.
Vittel - #konie #koniary #pociagi xD
Typiara ukradla kucyka, a ze chyba byla to spon...

źródło: comment_QDhxuriynJoUgEqBKTkSBRUbucT5sK8W.jpg

Pobierz
  • 17
@Vittel: xD
Jestem pełna podziwu fantazji jaka miała złodziejka przy ucieczce ze swoim "łupem" ;D
Miała szczęście do ugodowego kucyka, bo nieugodowe są jak małe czołgi. W mojej końskiej karierze najbardziej uszkodził mi ręce taki gnojek sięgający do kolan ;p
Btw podasz źródło? Jestem ciekawa w jakim kraju takie akcje się wyprawiają :)
@radekrad: to raczej nie Polska. Nie polski napis na jakieś budce w tle, sami śniadzi ludzie.

Spotkałam na swojej drodze parę kucyków, których by nie wzruszył pokaz fajerwerków przed nosem, a co dopiero jazda pociągiem ;)

W USA czy Kanadzie nawet wymyśli coś takiego jak kucyk przewodnik dla niewidomych ;D
@mikaliq: o kucyku - przewodniku słyszałem i widząc to zdjęcie byłem przekonany, że właśnie coś takiego ono ilustruje. Albo kucykowe wizyty w szpitalach, szkołach i inne tego typu rzeczy. Pytałem o źródło bo trochę to brzmi jak wymyślona historia do losowego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)