Wpis z mikrobloga

Mireczki!

Nadeszła pora na podsumowanie najlepszych lotniczych okazji dzisiejszego dnia. Szukaliśmy starannie, a efekty tej pracy zobaczycie TUTAJ. Oferty są naprawdę gorące!

Widzimy, że póki co nasz test Wam się podoba, więc testujemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#breakplan #podroze #cebuladeals #podrozujzwykopem #tanieloty #okazje #turystyka
Breakplan - Mireczki!

Nadeszła pora na podsumowanie najlepszych lotniczych okazji ...

źródło: comment_qjovDpyHjWa1tZhHZ9ZdqAO70IIQWOar.jpg

Pobierz
  • 19
oferty do Hiszpanii


@a__s: kiedy, dokąd i czy tylko z Poznania?

Z Berlina loty na Majorke sa ciagle bardzo tanie:
[2019-03-12 15:05:00] SXF - PMI za 5.99 EUR → [2019-03-26 11:55:00] PMI - SXF za 5.99 EUR ∙ Suma: 52 PLN, 13.9 dni
[2019-03-12 15:05:00] SXF - PMI za 5.99 EUR → [2019-03-16 10:40:00] PMI - SXF za 5.99 EUR ∙ Suma: 52 PLN, 3.8 dni
[2019-03-12 15:05:00] SXF - PMI
@Wychwalany pisałeś jakiś skrypt sobie pod takie wyszukiwania? Chętnie sam bym sobie coś takiego dla "sportu" napisał, korzystasz z jakiś API, skrapujesz dane ze stron firm lotniczych?
@greenik: sam sobie napisałem. Generalnie Ryanair walczy z takimi praktykami. Kod pobierajacy ceny to np. 100 linii, a kod omijajacy zabezpieczenia to 1000 linii. Jak dla "sportu" to polecam się z tym zmierzyć. Scrapuje wiele stron i Ryanair to całkiem przyjemny target.

dla ryanaira "scrapowanie" to mocne słowo, jak przyjrzysz sie stronie to zobaczysz jak ona pobiera dane
@Wychwalany: kumplu, a do Sarajewa coś by ci się udalo znaleźć? Lipiec albo wrzesień najlepiej. Z Polski wiem, że nie ma szans, ale może jakiś z przesiadką (może być z noclegiem). Wiem, że z Budapesztu latają i jedyne sensowne co kiedyś znalazłem to Berlin/Polska > Budapeszt > Sarajewo.