Wpis z mikrobloga

@Gilbert_Prukwa: Pewnie, że znam, chyba nawet więcej niż takich w których po XX latach ludzie nie chcą wprowadzać żadnych urozmaiceń. Inna sprawa, że mało kto się z tym obnosi, szczególnie wśród kobiet. Może po prostu tak jest z kobietami z którymi pracujesz, nie są skore do szczerych wyznań jakiemuś randomowi, na dodatek z tak niezdrowym, pospolicie spotykanym spojrzeniem na temat?
  • Odpowiedz
@Elaviart: Nie bardzo rozumiem co jest niezdrowego w napisaniu jak wygląda sytuacja w rzeczywistości. Ja sam fanem zabawek raczej nie jest, ale absolutnie kazda dziewczyna z jaką sie spotykalem zawsze coś miala i zaprzeczanie temu jest raczej niezdrowe, bo to naginanie rzeczywistości do granic
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: Ale ty nie pisałeś jak wygląda sytuacja w rzeczywistości, tylko coś takiego:

sztuczna #!$%@?, lalka czy inne zabawki? Przegryw, znajdź realną dziewczynę. Masz dziewczynę i chcesz użyć czegoś w łóżku? Hurr durr anon powalilo cie? Wibratory, magic wandy i dildosy grubosci 2x normalnego cootasa? Jak najbardziej, trzeba urozmaicac seks w związku

Dość wyraźnie widać, że to wynik dość niezdrowego, uprzedzonego podejścia do tematu.

I nie przeinaczaj teraz, że ja tu
  • Odpowiedz
Jeżeli jakieś kobiety są zazdrosne o plastik z dziurami, który nie potrafi kochać, wykazywać współczucia, zaangażowania


@dziki_wunsz: to są właśnie te kobiety, które poza seksem nie mają absolutnie nic do zaoferowania. Uczucia czy zaangażowanie jak najbardziej można zaemulować, i one o tym doskonale wiedzą. Tyle, że jeśli straciłyby możliwość kontroli kto ma, a kto nie ma dostępu do zaspokajania potrzeb emocjonalnych, to skończyłoby się usługiwanie im, darmowe żarcie, robienie wszystkiego za
  • Odpowiedz
@slodkie_plastry_ananasa: imho to dosyć smutna jest druga strona - ogarnięty facet (tj. taki co żył na swoim bez pomocy mamy) to nieraz gotuje lepiej od większości współczesnych kobiet (może nie umie upiec ciastek, ale to mu nie jest potrzebne), prać i prasować się też nauczył, bo nikt inny za niego tego nie zrobi, z racji tego, że nie potrzebuje mieć tysiąca pierdółek do dekoracji to nieraz ma znacznie czyściej i porządniej
  • Odpowiedz
@slodkie_plastry_ananasa Te seks roboty nie mają żadnych wymagań, więc idealne dla prxegywów, których nikt by nie chciał. Chady i tak będą r00chac ładne atencjuszki tak samo przeciętne normiki będą z przeciętnymi normiczkami. Jak dla mnie to zwycięstwo dla wszystkich.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Gilbert_Prukwa: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!
  • Odpowiedz
@JimNH777: Dokładnie tak jest. Kobiety tak bardzo walczą o to, by nie robić z nich matek facetów, a kiedy trafią na gościa, który nie szuka matki/kucharki/pokojówki, to mają niezły mindfuck xD Swoją drogą, mnie najbardziej #!$%@? kwestia gotowania.

W dzisiejszych czasach, kobiety czują się tak bardzo wyzwolone i dumne kiedy mówią, że nie potrafią i nie lubią gotować xD #!$%@?, przecież to świadczy po prostu albo o lenistwie, albo o głupocie.
  • Odpowiedz
Ale to nie jest wina feminizmu, tylko utrwalonego w naszej kulturze konserwatywnego i tradycyjnego modelu rodziny


@falden: 30% rozwodów jest konserwatywnym modelem rodziny? Alimenty mogące wynosić nawet 80% zarobków mężczyzny też są tradycyjnym modelem?

A może tradycyjne jest nakazywanie płacenia alimentów na cudze dzieci?

Nie, to nie wina konserwatyzmu i tradycji.

To wina tego, że kobietom nakazuje zachowywać się nowocześnie, bez żadnych tradycyjnych obowiązków, a mężczyznom nakazuje się zaakceptować tą nowoczesność
  • Odpowiedz