Wpis z mikrobloga

Witam! Gdyby ktoś wymieniał kartę graficzną na nową to chętnie przygarnę tą starszą. Obecnie posiadam gt540 co nie pozwala mi na komfortowe korzystanie z programów graficznych. Może być również sprzęt z używanych koparek kryptowalutowych. O nową obiecuję dbać, czyścić co tydzień oraz chronić przed dziećmi. Podkręcać nie zamierzam. Na złego pana nie trafi, stworzy masę fenomenalnych modeli 3d oraz wizualizacji. Przyjmuję również dotacje na paypal wiec jakbyś kierowniku i złotoweczkę chciał dołożyć to śmiało. dzielny.#!$%@?@gmail.com

Pozdrawiam.

#gpu #komputery #heheszki #komputer #grafika #grafikakomputerowa #gry #grafika3d #nvidia #radeon #dotacje #laptopy #btc #kryptowaluty
  • 34
@#!$%@?:
Szanowny Panie,

naprawdę ładne wizualizacje. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy. Teraz jestem pewien, że dobrze wykorzysta Pan kartę graficzną. Niestety sam nie jestem w stanie Panu przekazać takowej, ponieważ moja wiedza na temat modeli podzespołów komputerowych zatrzymała się na ok. 2005 roku, od tamtego czasu w tej materii korzystam z pomocy wnuka.

Z poważaniem,
Uczony Intelektualny.