Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy jestem z dziewczyną prawie 4 lata.Kiedys było super,tylko z czasem zaczęły się problemy.Stany ,,depresyjne'' i lękowe,zerowe libido,zły nastrój,wściekłość i atakowanie mnie psychicznie.Powiedziałem,że musi się zapisać do psychiatry,zapisała się i dostała stwierdzenie zaburzeń psychicznych i musi iść na terapie.Nie poszła bo czuła się lepiej. Zrywaliśmy kilka razy ale juz jesteśmy ze sobą dłużej.Znowu było okej i zaczęły się podobne problemy,zaczęło się od zerowego libido (ponad miesiąc już bez nawet namiętnego całowania) i stanów depresyjno-lękowych.Za kilka dni ma się zapisać do psychiatry .Mirasy jak sobie poradzić z tym poradzić ? Czuje się jak gówno i boje się,że nie uda się jej wyleczyć a chce być szczęśliwy w związku.Myślałem,że już będzie wszystko w porządku a nie jest,brak mi sił jak patrze na inne szczęśliwe pary,gdzie chociaż dziewczyna pożąda swojego faceta EDIT : aktualnie była u psychiatry i są mocne podejrzenia depresji.Jak sobie z tym poradzić ? Leczenie krótkie nie będzie ,chce zeby była zdrowa ale boje się ,że mało może się zmienić :( Jak sobie radzić ? #zwiazki #zdrowie #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania ja z moim byłym niebieskim mieliśmy podobny problem - tylko to ja jestem chora. Niebieski nie wytrzymał presji, narozrabiał i zakończył ponad 10-letni związek. Bycie z osobą chorą to koszmar, zwłaszcza w początkowym okresie, zanim uda się dobrać leki. U mnie zajęło to rok, przy czym dalej pracujemy nad dawkowaniem. Bardzo ważna jest farmako- oraz psychoterapia, ale równie ważne jest wsparcie w domu. Tak jak pisałam na wstępie, to ja jestem
@AnonimoweMirkoWyznania: a czy powiedziales jej jak sie czujesz? Tak na spokojnie bez wrzaskow typu "zniszczylas mi zycie"? Skorp widzisz ze kiedys bylo inaczej to znaczy ze to wina choroby ze ona jest taka. Ogolnie to zwiazki czy malzenstwo polegaja wlasnie na tym ze kiedy ktoa potrzebuje pomocy a ty mowisz ze kochasz i bedziesz to wlasnie w takich momentach jest na to czas wiec jesli naprawdę chcesz z nia byc to
OP: @marekzmjakmilosc podobno wie,że mi ciężko ale staram się jej tego nie mówić bo wtedy wiem ,że cierpi jeszcze bardziej.Czasami mówie,że brakuje mi czułości i w sumie nic z tego tylko mówi,że ona też by chciała ale nie może bo nie ma ochoty .Brakuje mi głupiego całowania a jak wspomne coś o seksie to mówi ,że kiedyś jakoś bez tego żyłem ( miałem kiedyś problem i nie mogłem uprawiać seksu ).
@AnonimoweMirkoWyznania: no to podobno czy wie? Bo jest miedzy " podobno wie" a "wie" bardzo duza roznica. Czulosci to nie tylko seks i pocalunki. Skoro ona tez pisze ze chcialaby to moze cos ja blokuje. A ty zachowujesz sie w taki sposob ze lapiesz ją za reke kiedy gdzies idziecie? Przytulasz rano i dajesz buziaka? Czy chociazby mowisz ze ladnie wyglada? Wiem ze ci ciezko ale ja na twoim miejscu dalbym